4 Дивовижні переваги веганської дієти для здоров’я

Вегетаріанські продукти

За останні кілька років все більша кількість людей скоротили і виключили зі свого раціону м’ясо і молочні продукти. Заради свого здоров’я і благополуччя люди все більше і більше звертаються до веганства. Перехід на рослинну їжу для них є більше філософією харчування, ніж конкретною дієтою. Дотримуючись такої дієти, люди менше турбуються про дотримання щоденної норми макроелементів або про контроль калорій. В основному, це просто передбачає споживання більшої кількості рослинної їжі. Такий підхід, як правило, змушує відмовитися від м’яса та інших продуктів тваринного походження, коли ви переходите від стандартної дієти на основі продуктів тваринного походження до веганської.

Ось чотири неймовірні переваги веганської дієти для здоров’я.

  1. Це допомагає схуднути

Можливо, ви замислювалися про спробу веганської дієти, якщо намагаєтеся схуднути. Коли ви переходите від дієти з високим вмістом м’яса до дієти з високим вмістом рослинних продуктів, ризик ожиріння знижується. Вміст клітковини у веганській дієті вищий, а більш високе споживання клітковини робить їжу більш ситною, зменшує бажання перекусити і навіть може допомогти вам краще розуміти сигнали голоду, тим самим знижуючи вашу вагу.

  1. Підтримує здорове серце

Відомо, що ризик серцево-судинних захворювань, як правило, знижується при веганському харчуванні. У порівнянні з дієтою, яка містить значну кількість продуктів тваринного походження, вживання великої кількості фруктів, овочів, горіхів, бобових, цільного зерна та замінників м’яса, таких як соя, може знизити ризик розвитку серцевих захворювань, високого рівня холестерину, підвищення артеріального тиску та діабету 2 типу.

  1. Підтримує здоровий кишечник

Веганська дієта може покращити мікробіоту кишечника, що сприяє зниженню ваги та загальному здоров’ю. Диверсифікований мікробіом – це мікробіом, який є корисним. Найпростіший спосіб зробити це – за допомогою рослинної веганської дієти. Диверсифікована рослинна дієта, така як веганська, може допомогти нам швидко та ефективно змінити мікробіоту нашого кишечника. Ваш мікробіом стає більш пристосованим до боротьби з хворобами, оскільки ваша дієта стає більш різноманітною.

  1. Це може знизити ризик розвитку деяких видів раку

Доведено, що споживання меншої кількості смаженого або вареного червоного м’яса та збільшення в раціоні рослинної їжі, такої як соя, фрукти та овочі, знижує ймовірність розвитку раку. Крім того, це може знизити ризик раку проток, простати та товстої кишки. Крім того, веганські дієти, як правило, включають більше соєвих продуктів, що також може забезпечити певну профілактику раку молочної залози.

Веганство – це фантастичний спосіб урізноманітнити свій раціон і дізнатися більше про харчування та харчові звички.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

В Newsworld.com.ua з листопада 2020 року. У блогінгу з 2014 року.