Харчування може замінити джерела вітамінів?

Харчування може замінити джерела вітамінів?

Хоча харчування може забезпечити організм різними вітамінами, воно не завжди може повністю забезпечити потреби у певних джерелах вітамінів. Зазвичай їх отримують із різноманітної дієти, що включає фрукти, овочі, цільнозернові, молочні продукти та нежирне м’ясо. Але коли приходить зима, а за нею весна, наш організм посилює імунітет для боротьби з інфекціями і застудами, а свіжих фруктів і овочів недостатньо, може виникнути дефіцит цих важливих сполук (1). Тому лікарі радять вживати вітаміни додатково у вигляді добавок, таких як Супрадин Імуно.

Чи може харчування повністю покривати потреби організму в вітамінах

Харчування спрямоване на збалансоване та різноманітне задоволення потреб організму в поживних речовинах. З їжі людина получає білки, жири, вуглеводи і повинна отримувати необхідні вітаміни та мінерали. Однак, покладатися виключно на харчування як на єдине джерело вітамінів можна не завжди. В певні періоди, деяких обставинах, а також через особисті вподобання, такі як дієта чи стиль життя, людина мусить подбати про додаткові джерела вітамінів. Лікар може порадити вживати Супрадин Імуно Форте взимку, під час підвищення захворюваності і в інших випадках.

Деякі вітаміни неможливо ефективно отримати у достатній кількості лише за допомогою дієти. Наприклад, вітамін D переважно синтезується організмом під впливом сонячного світла. Його також можна отримати з обмеженої кількості джерел їжі, таких як жирна риба та збагачені продукти (2). У таких випадках можуть бути потрібні добавки, особливо для людей з обмеженим перебуванням на сонці або з певними дієтичними рекомендаціями.

Певні групи населення, такі як вагітні жінки або люди з хронічними захворюваннями, можуть потребувати більшого споживання вітамінів, яке неможливо забезпечити виключно за рахунок харчування. У цих випадках медичні працівники можуть порекомендувати цільові добавки для забезпечення рівня вітамінів.

Важливо відзначити, що, хоча добавки можуть бути корисними, вони не повинні замінювати здорове та збалансоване харчування. Цілісні продукти містять низку необхідних поживних речовин, крім вітамінів, включаючи клітковину, мінерали та інші сполуки, потенційно корисні для здоров’я.

Хоча харчування відіграє вирішальну роль у забезпеченні вітамінами та загальному стані здоров’я, воно не може повністю замінити потребу у конкретних джерелах вітамінів. У центрі уваги має бути різноманітна та збалансована дієта, але у певних ситуаціях можуть знадобитися добавки для забезпечення достатнього споживання вітамінів, наприклад Супрадин Форте.

Супридин Імуно Форте – додаткове джерело вітамінів

Супрадин – це популярний вітамінний комплекс, яким користується багато людей по всьому світу. Супрадин доступний у різних формулах, лінійка пропонує для дорослих вітамінні комплекси Актив и Імуно Форте, які можуть бути рекомендовані в залежності від потреб пацієнта.

Функції складу Супрадин включають:

  • Підтримка імунної системи. Супрадін Імуно Форте містить комплекс вітамінів та мінералів, які допомагають підтримувати сильну імунну систему. Вітаміни C, E та магній покращують імунну функцію та стійкість до інфекцій;
  • Підтримка нервової системи. Вітаміни групи В, що містяться в Супрадин Форте, допомагають підтримувати здорову нервову систему. Ці вітаміни сприяють нормалізації функції нервових клітин та покращують енергетичний обмін, відіграють важливу роль у метаболізмі вуглеводів, білків та жирів, що дозволяє організму отримати достатньо енергії.
  • Зміцнення кісткової системи. Комплекс мінералів у Супрадин Імуно Форте, таких як кальцій, фосфор та вітамін D3, допомагає підтримувати здорову кісткову систему, а також покращує засвоєння кальцію в організмі.

Супрадин Імуно форте містить необхідні вітаміни та мінерали, які допомагають зміцнити імунітет організму. Особливість даного вітамінного комплексу полягає в його формулі, яка є максимально корисною для імунної системи людини. При регулярному прийомі Супрадіна Імуно Форте можливе зміцнення імунітету та зниження ймовірності захворювань.

Таким чином, харчування може бути доповнене додатковими джерелами вітамінів та мінералів (3), такими як Супрадин. Однак, завжди рекомендується отримувати максимальну користь з різноманітної та здорової їжі, а вітамінні комплекси розглядати як доповнення до правильного харчування.

Література

1. Noor S, Piscopo S, Gasmi A. Nutrients Interaction with the Immune System. Arch Razi Inst. 2021 Dec 30;76(6):1579-1588. doi: 10.22092/ari.2021.356098.1775. PMID: 35546980; PMCID: PMC9083862.

2. McCourt AF, O’Sullivan AM. Using food fortification to improve vitamin D bioaccessibility and intakes. Proc Nutr Soc. 2022 Mar;81(1):99-107. doi: 10.1017/S0029665121003803. Epub 2021 Nov 22. PMID: 35197143.

3. Pecora F, Persico F, Argentiero A, Neglia C, Esposito S. The Role of Micronutrients in Support of the Immune Response against Viral Infections. Nutrients. 2020 Oct 20;12(10):3198. doi: 10.3390/nu12103198. PMID: 33092041; PMCID: PMC7589163.

Кірова Єва

Кірова Єва