Масивна хвиля накрила пляж Дурбану в Південній Африці – 3 загиблих

Хвилі моря

Південноафриканське прибережне місто Дурбан закрило свій Північний пляж після того, як три людини загинули, коли їх накрила дивна хвиля.

Південноафриканське прибережне місто Дурбан закрило свій Північний пляж після того, як три людини загинули, коли їх накрила велика хвиля, повідомили в неділю представники служби з надзвичайних ситуацій.

Служба екстреної медичної допомоги “відреагувала на повідомлення про дивну хвилю, яка прибила групу пляжників до пірсу, викликавши численні травми”, – сказав прес-секретар EMS Нджабуло Длунгеле. “На жаль, три людини, включаючи підлітка, були оголошені померлими на місці події”.

За словами Нлунгеле, щонайменше 17 осіб були доставлені в різні медичні установи для лікування після поранень, отриманих хвилею.

За даними муніципалітету, в рятувальних роботах брали участь понад 35 рятувальників, які надали допомогу більш ніж 100 людям, постраждалим від потужної хвилі. За фактом інциденту розпочато розслідування, повідомили в муніципалітеті.

Дурбан, як правило, є центром активності під час курортного сезону, залучаючи місцевих і міжнародних туристів на свої пляжі.

Очікується, що в цьому році святковий сезон приверне багато мандрівників, які прагнуть повернутися на пляжі після років, коли локдауни і запобіжні заходи, пов’язані з COVID-19, скоротили туризм в Дурбані.

Портове місто на східному узбережжі Індійського океану Південної Африки поступово відкриває свої пляжі після того, як деякі з них були закриті через високий рівень кишкової палички після руйнівних повеней в деяких районах провінції Квазулу-Натал на початку цього року.

Copyright 2022 The Associated Press. Всі права захищені. Цей матеріал не може бути опублікований, трансльований, переписаний або розповсюджений.

Кірова Єва

Кірова Єва