Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Чоловіка вбито під час втечі з мотелю через вкрадені наркотики

Гру 20, 2022
Чоловік зі шприцем та таблетками

Поліція заявляє, що чоловік, якого застрелили біля мотелю в столиці Луїзіани, намагався втекти від сварки через вкрадені наркотики.

Чоловік був застрелений біля мотелю в столиці Луїзіани, коли намагався втекти від сварки через вкрадені наркотики, згідно з поліцейськими даними.

27-річний Моріс Меллорі був заарештований в п’ятницю федеральними маршалами США за вбивство Седріка Льюїса в середу в готелі FairBridge Inn Express в Батон-Руж, йдеться в заяві поліції Батон-Руж, опублікованій в суботу.

Детективи написали під присягою, що свідок сказав їм, що чоловіки сперечалися через вкрадені наркотики. У заяві під присягою не міститься подробиць про те, хто нібито вкрав наркотики, повідомляє The Times-Picayune/The New Orleans Advocate.

На відеозаписах з камер спостереження, наданих мотелем, видно, що чоловіки вступили в “фізичну боротьбу” в підсобному приміщенні на першому поверсі, згідно зі свідченнями під присягою.

У якийсь момент під час сутички Меллорі впустив пістолет, який був піднятий невідомою третьою особою. Пізніше Меллорі підняв зброю, а Льюїс кинувся навтьоки. Меллорі вистрілив у Льюїса, коли той намагався втекти, пишуть детективи.

За даними газети, смерть Льюїса стала 101-м вбивством за рік в окрузі Східний Батон-Руж.

Меллорі був поміщений у в’язницю округу Східний Батон-Руж і звинувачений у вбивстві другого ступеня, володінні вогнепальною зброєю і незаконному використанні зброї, повідомила поліція. З адвокатом Меллорі не вдалося відразу ж зв’язатися для коментарів.