Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Що очікувати від класичного масажу обличчя і як він виконується?

Гру 3, 2022
Масаж обличчя

Класичний масаж обличчя являє собою профілактичний і лікувальний метод впливу на шкіру і м’язовий корсет. У процесі його проведення відбувається активне стимулювання кровообігу і лімфотоку завдяки фізичному впливу. Це покращує надходження молекул кисню і корисних елементів у глибокі шари шкіри. Уміле поєднання певних технік і специфічних прийомів чинить ефективний вплив на шкіру обличчя за допомогою рук, унаслідок чого поліпшується кровообіг, а шкіра отримує потужний імпульс до регенерації.
Даний вид масажу проводиться тільки досвідченим спеціалістом, його неможливо проводити самостійно вдома, адже кожна техніка має бути виконана вірно та з правильними рухами для ефективного результату.

 • Техніка
  На очищену шкіру обличчя наноситься тепле масло або жирний крем, що полегшують ковзання пальців рук. Використовуються прийоми такі як: погладжування, розтирання, розминання, вібрації, іннервації. Усі рухи м’які, легкі, пальці пурхають над поверхнею шкіри обличчя.
 • Покази до проведення професійного масажу
  Профілактика передчасного старіння шкіри, шкіра, що в’яне, знижений тургор і тонус, дегідратована шкіра, набряклість обличчя, розширенні пори.
 • Результат
  Підвищується м’язовий тонус і тургор шкіри; поліпшується кровообіг і посилюється ефект дренажу; підвищується гладкість, еластичність шкіри; пом’якшуються різко виражені лінії: вилиць, чола і підборіддя; знімається набряклість; поліпшується мікроциркуляція шкіри обличчя, її колір, зменшується пігментація шкіри, звужуються пори. До того ж, масаж обличчя, як і масаж тіла, чудово розслабляє, та дає можливість зануритись у світ насолоди та відпочинку.
 • Особливості
  Курс масажу назначається у 10-15 процедур з інтервалом один раз у 5-7 днів. Тривалість процедури займає 20-30 хвилин.