Що потрібно знати про козячий сир?

Що потрібно знати про козячий сир?

Інколи бажається скуштувати щось оригінальне та незвичайне. Чудовим вибором стане сир виготовлений з козиного молока. Для того, щоб розглянути асортимент молочного продукту, достатньо перейти за посиланням https://parmezan-store.com.ua/syry/svizhyj-syr/, щоб вибрати смачний товар.

Козячий сир відрізняється насиченим смаком, мінімальною кількістю цукру та великим набором поживних речовин. Сири, виготовлені з козиного молока смачні та поживні. Такий сир, на відміну від коров’ячого, здатен легше засвоюватися організмом. Концентрація жирних кислот вища ніж при виготовленні сиру з молока корови, але білка менше. Для тих, хто бажає купити козячий сир, мережа магазинів “Пармезан” готова запропонувати неймовірно смачні молочні продукти за різними цінами.

Особливості козячого сиру

Даний молочний продукт неймовірне смачний, але варто враховувати певні чинники, які впливають на рівень смаку:

  • В яких умовах утримуються тварини;
  • Порода кіз, з молока якого виготовляється сир;
  • Які особливості харчування у тварин;
  • Наскільки чітко дотримуються технологій по виготовленню сиру.

Важливо те, що продукт являється гіпоалергенним, тому підходить тим, хто не може дозволити собі сири, які виготовляються з молока корови.

Завдяки оригінальному смаку, козячий сир стане ідеальним доповненням для салатів. Також це ідеальна закуска та окрема страва. Козячий сир можна сміливо додавати до щоденного раціону. Навіть якщо притримуєтеся дієтичного харчування, можна вживати козячий сир, бо продукт абсолютно нежирний.

Крім цього, козячий сир має наступні особливості:

  • Порівнюючи з коров’ячим сиром, у козиного запах більш різкий, але текстура легша;
  • Маж низький вміст насичених жирів, вуглеводі, невелику кількість холестерину;
  • Найбільша перевага козячого сиру полягає у насиченості кальцієм. Здатен зміцнювати кістки, зуби, нормалізувати тиск.

Мережа магазинів «Пармезан» пропонує купити козячий сир, що виготовляється з молока та без усіляких домішок. Це дійсно смачний та корисний продукт, який не залишить байдужими смакові рецептори.

Де краще за все купити козячий сир?

Придбати такий смачний товар краще у спеціалізованому магазину. Де гарантують якість та доступну ціну. Зайшовши на сайт офіційного онлайн-магазину «Пармезан», можна переглянути асортимент та вибрати той смачний товар, який відповідає уподобанням.

Козячий сир стане чудовим доповненням до повсякденного столу. Допоможе урізноманітнити раціон та відкрити щось нове для тих, хто раніше не куштував сир з козиного молока. Крім того, цей продукт підходить тим, хто притримується дієтичного харчування. Замовляйте якісний сир з козячого молока і переконайтеся як це смачно та поживно. Лише один шматочок дозволить угамувати відчуття голоду.

Кірова Єва

Кірова Єва