TCS визнана лідером у сфері ІТ-послуг

Tata IT consalding

Tata Consultancy Services (TCS) була визнана лідером у Магічному квадранті Gartner у сфері ІТ-послуг для постачальників послуг зв’язку (CSP) у всьому світі. У звіті оцінюється здатність до виконання та повнота бачення постачальників ІТ-послуг. Як зазначає Gartner, “Лідери підходять для більшості завдань ІТС- КПЗ. Вони є лідерами на ринку в декількох сферах цифрової трансформації бізнесу”.
Маючи більш ніж двадцятирічний досвід роботи з провідними CSP по всьому світу, TCS надає консалтингові послуги та галузеві рішення, спираючись на інвестиції в продукти і платформи, а також на свою мережу спільних інновацій. Вважається, що TCS дозволяє компаніям CSP трансформувати клієнтський досвід і стимулювати зростання шляхом створення цифрового ядра за допомогою таких технологій, як хмарні технології, IoT, дані, гнучкість і штучний інтелект; створення інноваційних бізнес- моделей, заснованих на інноваціях та інтеграції передового досвіду в різних галузях; і шляхом прийняття екосистем в якості операційної моделі для трансформації і зростання.
Ключові платформи TCS, які користуються попитом серед CSP, оскільки вони переосмислюють свій бізнес, щоб повною мірою використовувати переваги технології 5G і нових бізнес-моделей.
TCS TwinX: рішення для бізнес- експериментів для спеціально створених копій (двійників) підприємств у віртуальному середовищі. Поєднуючи передові дослідження в галузі штучного інтелекту та акторську модель обчислень, ці двійники можуть бути піддані бізнес-експериментам, щоб допомогти у прийнятті рішень на основі моделювання та обґрунтування.TCS HOBS: хмарна платформа управління підпискою на основі каталогу, яка дозволяє розробляти та створювати нові пакети продуктів та послуг, включаючи партнерські пропозиції.
TCS FRaaS: Розгортання оптоволокна як послуга, яка дозволяє телекомунікаційним підприємствам використовувати проектний підхід до розгортання оптоволокна.
Інші ключові пропозиції включають Cognitive Network Operations (CNOPS), 5G Enterprise Architecture Framework, цифрове рішення PredictCX з вбудованими налаштуваннями продуктів і послуг для поліпшення взаємодії з клієнтами, а також Netomate – вендор-агностичну систему автоматизації для гібридних мульти- вендорних мереж. TCS допомагає підприємствам стати керованими даними за допомогою AIOps і практичних кейсів використання даних, а також автоматизації та зосередження уваги на міжгалузевій екосистемі, бізнес-моделі “як послуга” на основі підписки на 5G, IoT, блокчейні для B2B і B2B2X.
“TCS використовує свої інвестиції в дослідження та інновації, інтелектуальну власність, контекстні знання і досвід в технологіях наступного покоління для розробки диференційованих рішень для роботи в прикордонній екосистемі 5G і допомагає клієнтам CSP реалізувати свої прагнення до трансформації”,  – сказав Ахілеш Тіварі, керівник підрозділу комунікацій, медіа та інформаційних послуг в Америці, TCS. “Ми вважаємо, що це визнання є відображенням наших інвестицій в інновації, наших виконавчих можливостей і нашої клієнтоорієнтованості, які допомагають нам керувати цілеспрямованими цифровими перетвореннями для клієнтів”.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

В Newsworld.com.ua з листопада 2020 року. У блогінгу з 2014 року.