Учений зняв на відео самку снігової людини

etti

Автор відеоролика вважав, що втратив цей запис під час форматування жорсткого диска

На відеохостингу YouTube з’явився ролик, що зображає, за словами користувача, який його опублікував, самку снігової людини з дитинчам

Запис було зроблено ще у вересні позаминулого року, проте автор понад два роки вважав, що ненавмисно загубив його під час форматування жорсткого диска. Буквально днями він переглядав вміст свого старого комп’ютера і несподівано натрапив на копію файлу. Зраділий американець одразу поспішив поділитися своєю знахідкою з інтернет-громадськістю.

Примітно, що передбачуваного бігфута зняв у лісі не мисливець або домогосподарка, яка прогулюється із собакою, а справжній учений. Дендролог, який живе в місті Гаррісоні штату Нью-Йорк, вирушив на початку осені на природу, щоб провести сезонні спостереження за хвойними деревами.

Відійшовши далеко від житлових районів, він у певний момент почув попереду хрускіт гілок, немов хтось важкий наступав на них ногами. Акуратно наблизившись до джерела звуку, вражений фахівець помітив двометрову людиноподібну істоту, вкриту рудою шерстю, яка ходить на задніх кінцівках. При цьому на своєму плечі вона несла таке ж кошлате руде дитинча. Американець одразу зрозумів, що натрапив на єті.

Кірова Єва

Кірова Єва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *