Томати захищають від раку простати

tomaty

Десять порцій томатів на тиждень може допомогти знизити ризик раку простати на майже одну п’яту, показали дослідження, проведені британськими фахівцями.

Вважається, що своїми антираковими властивостями томати завдячують речовині лікопіну, каротиноїдного пігменту, який міститься в них.

Корисні не лише самі плоди, а й томатні соуси, томатні соки та пюре з помідорів для піци. Щоправда, дослідники не рекомендують зловживати піцою чи соусом через високу присутність солі у цих продуктах.

У ході дослідження вчені з Університетів Брістоля, Кембриджа та Оксфорда вивчили раціон харчування та спосіб життя близько 14 000 чоловіків віком від 50 до 69 років. Вони виявили, що ті, хто їв принаймні десять порцій томатів на тиждень, були на 18 відсотків менш схильні до розвитку раку простати в порівнянні з тими, хто взагалі не вживав томати або вживав їх у дуже обмеженій кількості, пише The Daily Mail.

Одна порція томатів має на увазі 150 г цього продукту (що еквівалентно склянці томатного соусу чи порції піци з томатним пюре).

Рак передміхурової залози є найпоширенішою формою захворювання у чоловіків. У Великій Британії щорічно фіксуються 41 700 нових випадків захворювання та 10 700 випадків смерті через рак. Можливо, що причина цього пов’язана із західним раціоном харчування.

“Наші результати показують, що томати можуть бути важливими у профілактиці раку простати, – каже дослідниця Ванесса Ер з Університету Брістоля. – Ми також виявили, що чоловіки, які їли більше фруктів та овочів, мали знижений ризик раку простати. Цифра зниження ризику у чоловіків , Що з’їдали п’ять або більше порцій фруктів або овочів на день, становила 24 відсотки – у порівнянні з тими, хто їв менше двох з половиною порцій.

Проте сторонні експерти вважають, що ще рано робити остаточні висновки щодо того, що томати рятують від раку простати.

Вони відзначають, що досить важко відокремити вплив одного типу їжі від іншого, і експертам, як і раніше, не вистачає достатніх доказів, щоб дати чіткі рекомендації щодо того, які конкретно продукти чоловіка повинні їсти, щоб знизити ризик розвитку раку. На їхню думку, навряд чи варто надто налягати лише на один тип їжі, такий як помідори, щоб убезпечити себе від хвороби.

“Здоровий, збалансований раціон харчування з великою кількістю свіжих фруктів та овочів поряд з регулярними фізичними вправами – ось що на сьогоднішній день є найкращим варіантом”, – вважають вони.

Ризик раку простати збільшується із віком; у групі ризику – чоловіки старше 50 років, а також ті, хто має генетичну схильність до захворювання.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

В Newsworld.com.ua з листопада 2020 року. У блогінгу з 2014 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *