Влада аеропорту Newark дістала змію з літака

Літак

Хоча це звучить як голлівудський сюжет, владі не знадобилася допомога актора “Змії в літаку” Семюела Л. Джексона, коли пасажир авіакомпанії виявив змію під ногами після прибуття в міжнародний аеропорт Ньюарк Ліберті.

Поліція і оперативні співробітники зустріли літак біля його воріт рано вранці в понеділок “і прибрали садову змію”, повідомили CNN в Управлінні порту Нью-Йорка і Нью-Джерсі. Там сказано, що ніхто не постраждав.

Пасажир на борту повідомив News 12 The Bronx, філії CNN, що “пасажири бізнес-класу почали кричати і тягнути ноги вгору” під час руління літака.

United Airlines повідомляє, що члени екіпажу звернулися за допомогою до посадових осіб аеропорту “після того, як пасажири попередили” про змію.

За даними портової адміністрації, рейс United 2038 виконувався з Тампи. На відміну від сумнозвісного фільму 2006 року “Змії в літаку”, інцидент не вплинув на роботу аеропорту.

За даними Комісії з ресурсів дикої природи Північної Кароліни, різні види підв’язкових змій часто в розмовній мові називають “садовими” зміями. Змії неотруйні, і їх дійсно часто можна зустріти в садах, де вони допомагають вести боротьбу зі шкідниками.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

В Newsworld.com.ua з листопада 2020 року. У блогінгу з 2014 року.