Як підвищити продуктивність за допомогою самоствердження

Жінка посміхається

Якщо ви хочете залишатися позитивним і зберігати спокій перед обличчям негараздів, найкраще відразу перейти до самоствердження – це вірний шлях до успіху.

Сила самостверджень перевірена цілителями, психологами та іншими фахівцями з психічного здоров’я і є практикою, яка сприяє позитивному мисленню та саморозвитку. Якщо ви хочете залишатися позитивним і зберігати спокій перед обличчям негараздів, найкраще відразу перейти до самоствердження – це вірний шлях до успіху.

Щоб допомогти вам визначитися з тим, що використовувати щодня в якості самоствердження, цей список був складений після довгих досліджень і вивчення. Самоствердження – це ретельно відформатовані твердження, які необхідно повторювати усно, а також записувати для максимальної ефективності. Самоствердження повинні бути в теперішньому часі, оскільки ви визнаєте, що магія відбувається в реальному часі. Це відбувається прямо зараз! Твердження повинні бути позитивними, особистими і конкретними.

Існує певна формула, якої слід дотримуватися, і яка суттєво відрізняється від середньостатистичного банального інтернет-мема. Головне – написати їх мовою, яку розуміє мозок. Мозок має набір простих і зрозумілих логік, коли мова йде про лінгвістику.

 1. Завжди пишіть свої афірмації в теперішньому часі. Ваш мозок розуміє “я багатий” легше, ніж “я буду багатим”, “я щасливий” працює набагато краще, ніж “я буду щасливим”.
 2. Завжди використовуйте позитивні формулювання. Наприклад, уникайте слів “не треба”, “не можу”, “не буду”. Не кажіть: “Я не буду витрачати гроші”, замість цього скажіть: “Я вмію поводитися з грошима”. Використання негативної фразеології збиває мозок з пантелику, і йому доводиться докладати додаткових зусиль, щоб знайти позитивний сенс і знайти позитивне послання.
 3. Завжди використовуйте впевнений тон, коли повторюєте афірмації. Ви повинні вірити в їх правдивість. Якщо ви використовуєте твердження на кшталт: “Я міг би бути багатим”, воно не буде таким же ефективним, як “Я є багатим”. Ви повинні вірити в свою внутрішню цінність, повторюючи це твердження, навіть якщо у вас немає тонн в банку. Ви повинні знати свою цінність і знати, що це призведе до фінансового достатку.

10 самостверджень:

 1. З кожним днем у всіх відношеннях я стаю все кращим і кращим;
 2. Моя кар’єра зростає з кожним моїм кроком;
 3. Я спокійний і зібраний;
 4. Життя захоплююче;
 5. Моя робота приносить достаток мені та іншим;
 6. Я з ентузіазмом і хвилюванням став батьком;
 7. Мій чоловік/дружина любить мою компанію;
 8. Я привабливий і впевнений у собі;
 9. Я люблю себе і все створіння;
 10. Моє життя – це любов.
Кірова Єва

Кірова Єва