Як переглядати історії в Instagram анонімно: прості способи та поради

Як подивитися Сторіс Анонімно 🤳 + 10 способів

Instagram став популярною платформою для обміну миттєвими фотографіями та відео. Однією з ключових функцій Instagram є історії – короткі відео та фотографії, які зникають протягом 24 годин. Але що робити, якщо ви хочете переглядати історії в Instagram анонімно, без того, щоб автор дізнався про вашу присутність? У цій статті ми розповімо про декілька простих способів, як дивитися історії в Instagram анонімно.

Використання вбудованого режиму “Невидимка”

Instagram пропонує вбудований режим “Невидимка”, який дозволяє вам переглядати історії анонімно. Щоб скористатися цією функцією, дотримуйтесь наступних простих кроків:

 1. Відкрийте додаток Instagram на своєму пристрої та увійдіть до свого облікового запису.
 2. На головній сторінці свого профілю в правому верхньому куті ви побачите значок у вигляді ока з лінією, натисніть на нього.
 3. Це активує режим “Невидимка”, і тепер ви зможете переглядати історії інших користувачів анонімно, не залишаючи слідів.

Використання сторонніх додатків та сервісів

Якщо ви хочете йти далі і отримати більше функцій для перегляду історій в Instagram анонімно, ви можете звернутися до сторонніх додатків та сервісів. Ось кілька з них:

 1. StorySaver – це додаток, який дозволяє вам завантажувати історії з Instagram на свій пристрій та переглядати їх анонімно без повідомлення авторів.
 2. InSpy – це онлайн-сервіс, який дозволяє вам переглядати історії в Instagram анонімно, не заходячи в свій обліковий запис. Він також надає можливість завантажувати та зберігати історії на ваш пристрій.
 3. InstaStalker – ще один онлайн-сервіс, який пропонує анонімний перегляд історій в Instagram. Він дозволяє вам переглядати профілі та історії користувачів без їхнього повідомлення.

Чат-боти

На сьогодні існує кілька чат-ботів, які пропонують можливість перегляду історій в Instagram анонімно. Ці боти є сторонніми сервісами, які можуть бути доступні через популярні месенджери, такі як Telegram або WhatsApp. Ось кілька з них:

 1. InstaStalkerBot: Цей бот для Telegram дозволяє вам переглядати історії в Instagram анонімно. Ви можете надіслати йому посилання на історію, і бот надасть вам доступ до перегляду без повідомлення автора.
 2. StalkieBot: Цей бот для Telegram також пропонує функцію перегляду історій в Instagram анонімно. Ви можете надіслати йому посилання на профіль користувача або історію, і бот дозволить вам переглянути їх без ризику бути поміченим.
 3. StorySaverBot: Цей бот для WhatsApp надає можливість зберігати історії в Instagram на свій пристрій та переглядати їх анонімно. Ви можете надіслати боту посилання на історію, і він збереже її для вас, забезпечуючи анонімність перегляду.

Важливо відзначити, що використання сторонніх сервісів та ботів може не відповідати політиці використання Instagram і порушувати правила платформи. Тому, перш ніж використовувати такі сервіси, рекомендується ознайомитися з правилами цієї соціальної мережі та прийняти обдумане рішення.

Деякі додаткові поради

Крім використання вбудованого режиму “Невидимка” та сторонніх додатків, є кілька додаткових порад, які допоможуть вам переглядати історії в Instagram анонімно:

 • Використовуйте режим авіарежиму: Перед переглядом історій увімкніть режим авіарежиму на своєму пристрої. Таким чином, Instagram не зможе завантажити інформацію про вашу присутність, і ви зможете переглядати історії анонімно (це варто використовувати, якщо у вас є точка Wi-Fi).
 • Не позначайте себе на історіях: Якщо ви все-таки вирішите переглянути історію відкрито, не позначайте себе, щоб автор не дізнався про вашу присутність.
 • Використовуйте анонімні облікові записи: Створіть анонімний обліковий запис в Instagram, щоб переглядати історії без ризику бути розкритим.
Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.