Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Як Швидко Позбутися Печії від Алкоголю?

Жов 30, 2023
Як Швидко Позбутися Печії від Алкоголю?

Печія після алкоголю – поширене явище, з яким стикаються багато людей. Воно виникає через подразнення стравоходу, що викликає неприємні відчуття печіння в грудях, шлунку та ротовій порожнині. Вживання алкоголю може призвести до печії, яка зіпсує настрій та комфорт. Щоб швидко позбавитися цього неприємного стану, можна застосувати кілька ефективних методів.

Як позбавитись від печії

Печія від алкоголю може посилюватись деякими продуктами, які прийнято вживати з напоями: від чіпсів (до пива) до солоних огірків та оселедця (до більш міцних спиртних напоїв). Тому треба приймати ефективні міри, щоб позбутись цього неприємного відчуття:

  • Пити молоко. Молоко має антацидні властивості та може допомогти знизити кислотність у шлунку. Можна випити склянку молока або змішати його з нежирним йогуртом для посилення ефекту;
  • Пити лужну воду. Можна розчинити половину чайної ложки харчової соди у склянці води та повільно випити цей засіб. Харчова сода може нейтралізувати надлишок кислоти у шлунку та зменшити відчуття печіння;
  • Пити трав’яні чаї. Деякі трави, такі як ромашка, м’ята або шавлія, мають заспокійливу дію на систему травлення і можуть допомогти впоратися з печією;
  • Уникати інших подразників. Як і у випадку з печією від кави і шоколаду, уникати інших подразників, таких як гострі та жирні продукти, куріння. Ці фактори можуть посилити печію від алкоголю.

Якщо пече в грудях після алкоголю вночі після вечірки, слід підняти голову та верхню частину тіла, використовуючи додаткові подушки або нахиливши ліжко. Це може допомогти запобігти зворотному потоку шлункового вмісту в стравохід.

Засоби, які перераховані вище, можуть не підходити для певних ситуацій. Тому краще приймати спеціальні препарати, доступні в аптеці без рецепта, які можуть швидко полегшити печію. Вони містять речовини, які нейтралізують надлишок кислоти у шлунку.

Ренні від печії після алкоголю

Препарат Ренні став популярним засобом для позбавлення від печії. Він містить активні компоненти, які ефективно борються із неприємними симптомами даного стану.

Ось деякі переваги препарату Ренні при печії:

  • Швидке полегшення симптомів. Відчуття печіння в шлунку при прийомі Ренні зменшується вже через кілька хвилин;
  • Стабілізація рівня кислотності. Активні компоненти Ренні нейтралізують надлишок соляної кислоти в шлунку, допомагаючи знизити кислотність і тим самим усунути печію;
  • Захист слизової оболонки. Ренні обволікає слизову оболонку стравоходу, створюючи захисний бар’єр від подразнення та ушкодження, що спричиняє печіння;
  • Зменшення тяжкості в шлунку. Завдяки своєму складу Ренні допомагає при печінні в шлунку;
  • Універсальність. Ренні може бути використаний не тільки при печії від алкоголю, але і при інших випадках печії, пов’язані з підвищеною кислотністю шлункового соку.

Печія після алкоголю – неприємне відчуття, яке може перешкодити святкуванню і вплинути на настрій. Препарат Ренні завдяки своїм активним компонентам забезпечує швидке полегшення симптомів печії, таких як печіння в грудях, шлунку та ротовій порожнині.