Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Як видалити сторінку в Facebook

Січ 2, 2023
Як видалити сторінку в Facebook

Сторінка у Facebook, безсумнівно, є одним з найефективніших способів зв’язку з вашими друзями або клієнтами. Однак, ви можете захотіти видалити свою сторінку, якщо вважаєте, що вона більше не слугує поставленій меті.

Видалити сторінку у Facebook дуже просто. Але спочатку важливо зазначити, що ви можете видалити сторінку, тільки якщо ви є її адміністратором.

Адміністратор, як його називає Facebook, – це або людина, яка створила сторінку, або якийсь інший користувач, якому цю роль призначив творець. У цій статті ви дізнаєтеся, як можна видалити свою сторінку за допомогою декількох простих кроків. Давайте почнемо!

Як видалити створену вами сторінку у Facebook

Існує кілька категорій сторінок у Facebook, включаючи бізнес-сторінки, сторінки компаній та сторінки спільнот.

Якщо ви є власником будь-якої з цих сторінок, ви можете видалити її, виконавши такі дії:

 1. Увійдіть до свого облікового запису за посиланням https://www.facebook.com/
 2. З домашньої сторінки, яка також є Вашою стрічкою новин, перейдіть до розділу сторінок, натиснувши на “Сторінки” в лівому меню.
 3. Це відкриє список усіх сторінок, якими ви керуєте. Натисніть на назву сторінки, яку ви хочете видалити.
 4. У лівому меню прокрутіть вниз і виберіть “Налаштування”.
 5. У лівій навігаційній панелі за замовчуванням вибрано “Загальні”. Прокрутіть вниз Загальні налаштування сторінки (права сторона) і натисніть “Видалити сторінку” зліва або “Редагувати” справа.
 6. Натисніть на “Назавжди видалити [назва сторінки]”. Не хвилюйтеся, це ще не видаляє її.
 7. З’явиться вікно підтвердження. Виберіть “Видалити”, щоб підтвердити видалення сторінки Facebook. Тут сторінка дійсно видаляється!
 8. Якщо у вас є сторінка у Facebook, але ви більше не використовуєте її, процес видалення такий самий, як і для активної сторінки Facebook.

Як видалити сторінку групи в Facebook

Процес видалення групи в Facebook трохи складніший, ніж видалення сторінки.

 1. Увійдіть у свій обліковий запис на сайті facebook.com
 2. У стрічці новин натисніть на “Групи” в лівому меню. Це відкриє список усіх груп, якими ви керуєте. Крім того, ви можете просто здійснити пошук за назвою групи через поле “Пошук у Facebook” у верхньому лівому куті.
 3. Перейдіть на вкладку “Учасники”.
 4. Натисніть на три маленькі крапки поруч з іменем кожного учасника.
 5. У маленькому вікні, що з’явиться, натисніть на “Видалити учасника”. Повторіть цю дію для всіх учасників.
 6. Після того, як ви видалили всіх з групи, настав час і вам покинути групу. Натисніть на три маленькі крапки поруч з вашим ім’ям і виберіть “Вийти з групи”.
 7. Натисніть “Вийти і видалити”, щоб остаточно видалити групу.

Позитивною стороною видалення групи у Facebook є те, що учасники не отримують сповіщення. Однак, щоб успішно видалити групу, ви повинні бути адміністратором. Якщо ви не є основним власником групи, власник повинен спочатку дати згоду на видалення.

Як видалити вподобану сторінку у Facebook

Якщо вас більше не цікавить певна сторінка у Facebook, ви можете технічно “видалити” цю сторінку і перестати отримувати будь-які оновлення або бачити будь-які публікації, пов’язані з цією сторінкою. Ось як це зробити.

 1. У стрічці новин натисніть на “Сторінки” в лівому меню. Це відкриє список усіх сторінок, якими ви володієте, а також сторінок, які вам подобаються в даний момент.
 2. У списку “Вподобані сторінки” виберіть назву сторінки, яку ви хочете видалити.
 3. Після того, як сторінка відкриється, один раз перемкніть прапорець “Вподобані”, щоб скасувати вподобання. Галочка зміниться з синього на чорний колір, що вказує на те, що сторінка вам більше не подобається.
 4. Щоб знову вподобати сторінку, просто знайдіть її за назвою та натисніть “Вподобати” у верхньому лівому куті.

Поширені запитання щодо видалення Facebook

Як негайно видалити свою сторінку у Facebook?

 • Перейдіть до налаштувань вашої сторінки в лівому нижньому кутку.
 • Натисніть на “Загальні”.
 • На цьому етапі виберіть “Видалити сторінку”.
 • Виберіть “Видалити [назва сторінки]”.
 • Натисніть на “ОК”.

Як видалити обліковий запис Facebook назавжди?

Так само, як і сторінки Facebook, ви також можете видалити свій особистий обліковий запис Facebook. При цьому ви більше не будете відображатися в пошуковій видачі Facebook. Крім того, фотографії, відео, пости та всі інші додані вами дані будуть видалені безповоротно.

Щоб видалити свій обліковий запис Facebook назавжди:

 • Запустіть розділ управління обліковим записом, натиснувши на маленьку стрілку вниз у верхньому правому куті.
 • Виберіть “Налаштування та конфіденційність”, а потім перейдіть до “Налаштування”. Це відкриє список налаштувань у лівій колонці, починаючи з “Загальні” і закінчуючи “Відео”.
 • Виберіть “Ваша інформація про Facebook”.
 • Натисніть на вкладку “Перегляд” поруч з пунктом “Деактивація і видалення”. Відкриється нове вікно, в якому вам буде запропоновано два варіанти: деактивувати свій обліковий запис або назавжди видалити свій обліковий запис.
 • Встановіть прапорець біля пункту “Назавжди видалити обліковий запис”, а потім натисніть на “Продовжити видалення облікового запису”.
 • Натисніть на кнопку “Видалити обліковий запис”.
 • Введіть пароль вашого облікового запису та натисніть “Продовжити”.

Як мені назавжди залишити Facebook?

Після того, як ви ініціювали видалення свого облікового запису, Facebook надає вам 30-денне вікно, щоб скасувати своє рішення. Протягом цього часу ви можете відновити свій обліковий запис до попереднього стану, не втрачаючи жодних даних. Для цього просто увійдіть до свого облікового запису, як ви зазвичай робите, використовуючи будь-який браузер на ваш вибір або через додаток Facebook. Через 30 днів ви втрачаєте свій обліковий запис назавжди.

Залишайтеся організованими

За допомогою цієї інформації ви можете видалити будь-яку сторінку Facebook або свій особистий обліковий запис всього за кілька хвилин.