Як зареєструватись в програмі “Дія” без банку – детальний посібник

Як Зареєструватись в Дія без Банку

Програма “Дія” стала популярним інструментом для отримання державних пільг та послуг в Україні. Однак, деякі люди можуть не мати банківського рахунку, що ускладнює їх можливість зареєструватись у програмі. Тим не менш, існує спосіб, як зареєструватись в програмі “Дія” без банку. У цьому посібнику ми розкажемо вам про цей процес та подамо вичерпну інформацію, щоб ви могли насолоджуватись усіма перевагами програми “Дія”.

Крок 1: Встановлення мобільного додатку “Дія”

Першим кроком є встановлення мобільного додатку “Дія” на свій смартфон або планшет. Додаток доступний для завантаження в магазинах додатків для iOS та Android. Просто знайдіть додаток “Дія” у своєму магазині та встановіть його на своє пристрій.

Крок 2: Вибір альтернативного методу реєстрації

Після встановлення додатку “Дія” вам запропонують увійти, але спочатку вам необхідно погодитися з умовами використаття. Після того як Ви прочитали умови, натисніть кнопку “Увійти”. Та зявиться варіанти для вибору методу входу (реєстрації). Так як на більшості смартфонів доступна безконтактна система “NFC” обираємо її та скануємо наш документ (можна просканувати тільки id картку, або закордонний біометричний паспорт), та робимо фото нашого документа як вказано в інструкціях підчас реєстрації.

Крок 1 реєстрації в Дія
Крок 2 реєстрації в Дія
Крок 3 реєстрації в Дія

Крок 3: Введення особистих даних

У цьому кроці вам буде потрібно ввести свої особисті дані, такі як ПІБ, дата народження, номер телефону тощо. Будьте уважними та переконайтеся, що ви вводите правильну інформацію, оскільки вона буде перевірена для подальшої аутентифікації.

Крок 4: Встановлення індивідуального паролю

Після введення особистих даних вам буде запропоновано встановити індивідуальний пароль для вашого облікового запису. Оберіть надійний пароль, який буде складним для вгадування, і запам’ятайте його. Пароль гарантує безпеку вашого облікового запису в програмі “Дія”.

Крок 5: Підтвердження контактних даних

Останнім кроком є підтвердження контактних даних, зокрема вашого номеру телефону. Це можна зробити шляхом отримання SMS-повідомлення з кодом підтвердження або за допомогою голосового дзвінка. Введіть отриманий код у відповідне поле додатку “Дія”, і ваші контактні дані будуть підтверджені.

Насолоджуйтесь перевагами програми “Дія”!

Тепер, коли ви успішно зареєструвалися в програмі “Дія” без банку, ви можете насолоджуватись усіма її перевагами. Ця програма надає доступ до різноманітних державних послуг, включаючи отримання пільг, реєстрацію документів, платежі та багато іншого. Вам будуть доступні персоналізовані пропозиції та можливість отримувати інформацію про новини та події.

Нехай програма “Дія” стане вашим надійним помічником у спілкуванні з державними установами та отриманні необхідних послуг!

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

В Newsworld.com.ua з листопада 2020 року. У блогінгу з 2014 року.