5 аюрведичних порад, як зберегти вуха здоровими

Дівчата шепочаться

Згідно з аюрведою, вуха вважаються воротами до розуму та почуттів. Тому дуже важливо піклуватися про них, щоб підтримувати оптимальний стан здоров’я. Ознайомтеся з аюрведичними порадами для здорових і щасливих вух.

“Сучасне життя може бути гучним і надмірно стимулюючим. Наші вуха обробляють багато звуків протягом дня. Вони є не лише звуковими фільтрами для нашого розуму, але й підтримують баланс”, – говорить доктор Варалакшмі, аюрведичний лікар і тренер з оздоровлення, у своєму нещодавньому дописі в Instagram. Вона також запропонувала п’ять ефективних аюрведичних порад для здоров’я вух.

Перед тим, як вийти на вулицю в холодну погоду, закрийте голову і вуха. Холодне повітря може посилити Вату у вухах і викликати дисбаланс.

Навушники – це сучасна необхідність для багатьох. Але надмірне використання навушників може призвести до постійної втрати слуху. Тримайте гучність нижче 60%, а час використання – менше 60 хвилин.

Підтримуйте вуха в чистоті шляхом належного догляду та гігієни. Використовуйте чисту бавовняну серветку для чищення і спробуйте “вушні свічки” для видалення надлишків сірки.

Захищайте вуха під час подорожі в літаку. Використовуйте засоби для позіхання або жування, щоб підтримувати хороший тиск у вухах.

Від надлишку сірки до шуму у вухах – більшість вушних проблем можна легко вирішити за допомогою належного догляду. Використовуйте дві краплі кунжутної олії перед сном, щоб захистити та підживити вуха.

Кірова Єва

Кірова Єва