Поживні переваги підвішеного сиру або грецького йогурту

Сніданок з йогурту

Підвішений сир – це поживний і універсальний продукт, який може забезпечити цілий ряд переваг для здоров’я. Це хороше джерело білка, кальцію та пробіотиків, і його можна використовувати в різноманітних стравах з низьким вмістом жиру та вуглеводів.

Високий вміст білка: Підвішений сир – чудове джерело білка, який необхідний для побудови та відновлення м’язових тканин, підтримки здоров’я шкіри, волосся та нігтів, а також сприяє насиченню. У 100-грамовій порції підвішеного сиру міститься близько 10-12 грамів білка.

З низьким вмістом жиру: Підвішений сир є низькокалорійною альтернативою звичайному йогурту і може використовуватися в різноманітних стравах без додавання зайвих калорій. Він містить менше 0,5 грама жиру на 100 грамів.

Багатий на кальцій: Підвішений сир є хорошим джерелом кальцію, який необхідний для підтримки міцних кісток і зубів. У 100-грамовій порції сиру міститься близько 150-200 міліграмів кальцію.

Містить пробіотики: Як і звичайний йогурт, підвішений сир містить живі та активні культури – корисні бактерії, які допомагають підтримувати здоров’я кишечника. Пробіотики також можуть підвищити імунітет і знизити ризик певних захворювань.

З низьким вмістом вуглеводів: Підвішений сир – це продукт з низьким вмістом вуглеводів, який можна включати в різноманітні низьковуглеводні дієти. Він містить менше 4 грамів вуглеводів на 100 грамів, що робить його хорошим вибором для людей, які стежать за споживанням вуглеводів.

Універсальність: підвішений сир можна використовувати в різних стравах, включаючи соуси, заправки, смузі та десерти, що робить його універсальним інгредієнтом, який може додати поживної цінності цілій низці страв.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.