Індійські технологи отримали від Google 65 рупій в якості “винагороди” за безпеку Android

Чоловік за кермом

Оскільки світ продовжує рухатися до домінуючого цифрового простору, кібербезпека стала першочерговим завданням для всіх сторін, що беруть участь у цьому веб-світі. Ми живемо в епоху, коли всі наші персональні дані доступні за дотиком нашої руки, завдяки технологіям, які ми маємо в своєму розпорядженні.

Однак це також означає, що споживачі стають більш вразливими до небажаних шахрайських дій. Нещодавно компанія Google визнала та високо оцінила роботу Амана Панді, індійського дослідника з питань кібербезпеки, який повідомив про вразливості в Android, зробивши таким чином операційну систему безпечнішою для користувачів.

Компанія Google нагородила Амана Панді з Bugsmirror як дослідника з найбільшою кількістю повідомлень про вразливості. У 2021 році він відправив 232 вразливості.

Компанія Bugsmirror була заснована Аманом Панді в Індорі лише у 2021 році. Він закінчив NIT Бхопал. Компанія Google також виплатила величезну винагороду у розмірі 8,7 мільйона доларів США, що становить близько 65 рупій. Близько 115 дослідників Chrome VRP були винагороджені за 333 унікальних повідомлення про помилки в безпеці Chrome, які були подані в 2021 році, на загальну суму 2,2 мільйона доларів США у вигляді винагороди VRP.

Як зазначено на веб-сайті компанії, девіз Bugsmirror говорить: “Наш девіз – захистити та підтримати кожного від загроз кібербезпеки та забезпечити, щоб ваші смартфони, КПК або будь-які пристрої Інтернету речей були вільні від шкідливих програм та вірусів. З огляду на це бачення, наразі наша увага зосереджена на Android. Будучи відкритим вихідним кодом, Android пропонує незліченну кількість комбінацій апаратного і програмного забезпечення для розробки пристроїв, про які навіть не мріяв творець операційних систем”.

Що ж, ще один індієць змушує нас пишатися, стає багатим і рятує цей світ від вірусів.

Кірова Єва

Кірова Єва