iQoo, бренд-спін-офф компанії Vivo, представив свій перший смартфон цього року – iQoo 11. Так, це не iQoo 10, і він прийшов на зміну iQoo 9T, який був випущений минулого року. Хоча зовні все може виглядати не інакше, всередині є велика зміна – новітній і найкращий чіпсет Snapdragon 8 Gen 2 від Qualcomm в парі з більш швидким накопичувачем і оперативною пам’яттю. Крім того, є AMOLED-панель E6 з роздільною здатністю 2K 144 Гц, зарядка потужністю 120 Вт та потрійна камера на 50 Мп. Ми використовуємо iQoo 11 вже деякий час, і ось наше перше враження.
Новий телефон, гарний старий вигляд
Протягом тривалого часу iQoo співпрацює з німецьким автовиробником BMW у створенні кольорового варіанту “Legend”, який має легендарні смуги на білій штучній шкірі, що й зумовило його назву. Однак, якщо ви не автолюбитель, для вас є “Альфа” – чорний відтінок телефону з глянцевим скляним покриттям. Незалежно від того, який колір ви оберете, обидві моделі добре лежать в руці та мають тонкий і легкий профіль.
Живий та яскравий OLED-дисплей з роздільною здатністю 2K 144 Гц
iQoo 11 оснащений новою OLED-панеллю Samsung E6 з роздільною здатністю 2K та частотою оновлення 144 Гц. Спочатку ми знайшли дисплей приємним. Панель відображає яскраві кольори і відчувається досить плавною. З піковою яскравістю 1800 ніт, дисплей пропонує хороший динамічний діапазон під час відтворення HDR і отримує достатньо яскравих кольорів на вулиці.
Новітній Snapdragon 8 Gen 2 від Qualcomm під капотом
Усередині телефону встановлений новітній і найкращий чіпсет Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, який працює в парі з до 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x RAM і до 256 ГБ пам’яті UFS 4.0. Незалежно від того, чи хочете ви використовувати його для повсякденних справ або грати в ігри, iQoo 11 може впоратися практично з усім, що ви на нього кидаєте.
Чіп V2 – що він робить
Чіп V2 – це співпроцесор від Vivo, материнської компанії iQoo, який призначений для управління процесами відображення та обробки зображень. В iQoo 11 він виконує роботу з інтерполяції кадрів під час ігрового процесу. Крім того, саме вона відповідає за нічну фотозйомку, дозволяючи знімати зображення та відео в умовах низької освітленості.
FunTouch OS все ще не така весела
Операційна система FunTouch OS трохи покращилася з тих пір, як ми востаннє перевіряли її на iQoo 9T. Роздуття екрану зменшилося, анімація стала плавною, але спам-повідомлення залишилися, а інтерфейс здається непослідовним. Отже, знову ж таки, iQoo та Vivo повинні попрацювати над FunTouch, якщо це буде вибором для телефонів, які коштують майже півлакса.
Налаштування камери, яке вражає протягом дня
Налаштування камери на iQoo 11, що складається з 50-мегапіксельної основної, 8-мегапіксельної надширококутної та 13-мегапіксельної телефотокамери, працює стабільно, незалежно від того, вдень чи вночі. При денному світлі камера робить добре деталізовані знімки з хорошим динамічним діапазоном і яскравими кольорами. Тим часом, коли більшість телефонів страждають вночі, чіп V2 всередині iQoo 11 ставить його вище конкурентів, роблячи одні з кращих знімків, які ми бачили.
Зарядний пристрій потужністю 120 Вт для поповнення акумулятора 5000 мАг
iQoo 11 оснащений акумулятором ємністю 5000 мАг, якого нам вистачило майже на добу під час нашого використання. А зарядний пристрій потужністю 120 Вт – це вишенька на торті, яка заряджає телефон всього за 30 хвилин.