Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Хлопчик у коробці: ДНК допомогло поліції Філадельфії назвати ім’я жертви через 65 років

Гру 8, 2022
ДНК

Дитина, відома багатьом поколінням як “хлопчик у коробці”, була ідентифікована як Джозеф Август Зареллі.

Поліція заявляє, що технологія ДНК і детективна робота допомогли їм нарешті назвати ім’я хлопчика у справі, яка залишається найстарішим нерозкритим вбивством в штаті.

Таємниця “переслідувала цю громаду”, сказала комісар поліції Філадельфії Даніель Оутлоу.

На прес-конференції в середу поліція заявила, що не буде оприлюднювати імена батьків хлопчика і відмовилася сказати, хто несе відповідальність за його смерть.

Розслідування справи залишається активним, заявила поліція, звернувшись до громадськості з проханням про допомогу в заповненні деталей життя хлопчика.

Детективи вже намагалися використовувати ДНК-тест для ідентифікації хлопчика за його останками раніше, але зразка виявилося недостатньо. Пізніше судово-медичний експерт зміг використати той самий зразок ДНК для ідентифікації родичів хлопчика.

Влада перевірила записи про народження та усиновлення, щоб зв’язати хлопчика з його родичами. Він народився 13 січня 1953 року, повідомили у відомстві.

У лютому 1957 року останки хлопчика у віці від чотирьох до шести років були знайдені загорнутими в ковдру всередині картонної коробки від колиски JC Penney в лісовому масиві в районі Фокс Чейз у Філадельфії.

Хлопчик, який був голий і сильно побитий, важив всього 30 фунтів і мав кілька невеликих шрамів на тілі, повідомляє Національний центр допомоги зниклим і експлуатованим дітям. За даними поліції, його забили до смерті.

Плакати з фотографією хлопчика були розклеєні по всьому місту.

Місцева поліція, лікарі-детективи та аналітики ДНК протягом десятиліть намагалися розкрити цю справу, слідуючи сотням місцевих та національних підказок.

Справа також стала захопленням для професійних детективів-добровольців, включаючи одну групу під назвою “Товариство Відокк”, якій поліція подякувала за допомогу під час прес-конференції в середу.

Детективи безрезультатно відпрацювали тисячі версій, зокрема, що хлопчик був викрадений з супермаркету на Лонг-Айленді, штат Нью-Йорк, і що він був угорським біженцем.

Останки хлопчика були поховані на місцевому кладовищі з надгробком, на якому написано “Невідома дитина Америки”.

Ніхто не повинен “чекати так довго”, щоб дізнатися своє ім’я і історію свого життя, заявив у середу комісар поліції Оутлоу.