Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Обережно, целюліт!

Гру 8, 2022
Дівчина з мікроскопом

Причини виникнення целюліту

Головною причиною появи целюліту є те, що дедалі більше жінок починають палити, пити, харчуватися готовими напівфабрикатами, приймати небезпечні для здоров’я медичні препарати на зразок протизаплідних таблеток. Усі ці чинники змінюють гормональний баланс і здатні чинити найсильніший вплив на життєво важливі органи тіла.

Усе починається з того, що поверхневі вени ніг не справляються зі своєю роботою. І в тоненьких судинах-капілярах застоюється кров. Ми ще нічого не помічаємо, але крізь стінки капілярів у жирову тканину вже просочується кров’яна плазма, і в місцях її проникнення з’являються ущільнення зі склеротичних жирових клітин. Потім ці ущільнення об’єднуються в целюлітні камені, які часом досягають 5-10 мм у діаметрі. Шкіра стає менш пружною, покривається дрібними опуклостями і ямками, набуває некрасивого помаранчевого відтінку. Зібрана в складки, вона нагадує рихлу апельсинову шкірку. Це явні ознаки целюліту.

Як впоратися з целюлітом?

Програма боротьби з целюлітом має включати 4 основні складові: масаж та розтирання, ароматерапію, спеціальні фізичні вправи та дієту. Усім нам відомо, що під час руху покращується кровопостачання, активізується потік лімфи, організм краще очищається від усього непотрібного. Тому целюліту допоможуть запобігти будь-які вправи, що вимагають напруження м’язів ніг, сідниць і живота: біг, плавання, велосипед, танці, стрибки на батуті, альпінізм. Целюліт, що вже почався, можна зупинити спеціальною гімнастикою. Пам’ятайте тільки, що заняття мають бути регулярними, не рідше 2-3 разів на тиждень.