Міфи та факти про кулінарні олії

Кулінарна олія

Кулінарна олія – одна з останніх дій, які люди обирають для своєї кухні. Це завжди просто покупка, яка не є пріоритетом, але необхідна для того, щоб приготувати їжу, яку ми всі їмо вдома. Таким чином, ми не замислюємося над тим, що насправді є правдою про кулінарні олії. Ми чуємо певні речі від друзів та рідних і починаємо сприймати їхні слова на віру. Але ми хотіли б прояснити цю плутанину. Сьогодні ми розставляємо всі крапки над “і”, розвіюємо наступні міфи про кулінарні олії. Адже олія – це один з таких продуктів, який входить до КОЖНОЇ страви.

Міф – Масло шкідливе для здоров’я і робить вас товстими
Факт – Протягом останніх кількох десятиліть і загальної одержимості прагненням бути стрункими, жири отримали погану репутацію. Люди часто забувають, що жири є важливими поживними речовинами, які абсолютно необхідні організму для того, щоб природним чином функціонувати найкращим чином. Жири дають енергію, а олія для приготування їжі містить частину жирних кислот Омега 3 і Омега 6, без яких організм не може обійтися, оскільки не може виробляти їх самостійно. Коли споживання жирів невиправдано високе, саме тоді воно може бути шкідливим для організму. Але це відбувається через надмірне споживання хлібобулочних виробів та цукру. Кулінарна олія забезпечує добову потребу організму в “хороших жирах”, тому її слід включати в свій раціон.

Міф – Харчові олії не псуються
Факт – Кулінарна олія використовується в дуже малих кількостях, навіть якщо вона використовується щодня. Тому цілком природно, що ви забуваєте, коли вона була куплена і як довго вона використовується. Правда полягає в тому, що кулінарні олії є харчовим продуктом і, як такий, мають термін придатності. Як довго олія буде залишатися життєздатною, залежить від того, як вона була виготовлена і вироблена. Рафінована олія може легко залишатися придатною для використання до 8 місяців у відкритому вигляді і до 2 років у закритому, залежно від умов зберігання. Якщо вони зберігаються в прохолодному, сухому місці, олія, як правило, залишається життєздатною. Оптимальним місцем зберігання є непрозора тара, подалі від прямих сонячних променів. Однак, якщо термін придатності олії закінчився, рекомендується її утилізувати, оскільки вона може мати прогірклий запах.

Міф – Після смаження у фритюрі можна використовувати олію повторно
Факт
– Повторне використання олії після смаження у фритюрі категорично не рекомендується і ось чому. Як тільки ви нагріваєте олію, а потім вона охолоджується, олія починає розщеплюватися на токсини через жир, який вона ввібрала, коли смажила їжу у фритюрі. Вона має тенденцію ставати густішою, а текстура і колір олії змінюються. В ідеалі, олії, яка досягла високої температури, а потім охолола, слід уникати за будь-яку ціну.

Міф – Рослинні олії мають низький вміст холестерину і тому їх можна вживати щодня
Факт – Більшість індійських домогосподарств використовують рослинні олії для щоденного приготування їжі. Вони також обирають рослинні олії, тому що думають, що в них низький рівень холестерину, в той час як правда полягає в тому, що всі рослинні олії отримують з рослинних джерел, і саме тому вони не містять холестерину в першу чергу! Існує багато реклами, яка рекламує ці рослинні олії як такі, що не містять холестерину, тому що вони не повинні були містити його в першу чергу. Не піддавайтеся на маркетингові трюки і, роблячи вибір про те, яку олію використовувати, будьте розумні. Збагачена олія – це завжди гарне місце для початку.

Міф – Заміна оливкової олії на рослинну робить вас здоровішими
Факт
– Хоча оливкова олія містить велику кількість жирних кислот Омега-3, її найкраще використовувати як гарнір та для збризкування. Оливкова олія має дуже низьку температуру задимлення, що означає, що оливкова олія горить, коли вона готується при більш високій температурі. Під впливом високої температури вона руйнується, що робить її непридатною для приготування їжі. Оливкова олія не може бути використана для приготування їжі і в ідеалі повинна бути замінена на олію, яка більш сприятлива для приготування їжі. Наприклад, олія Emami’s New Smart Balance – це збагачена олія, що складається з рафінованої олії рисових висівок та рафінованої соєвої олії, яка має дуже високу температуру димлення. Вона ідеально підходить для смаження та щоденного приготування їжі, а також набуває смаку абсолютно будь-якої їжі, на якій готується. Крім того, вона містить вітаміни А, С, D і Е, а також Омега-3, тому задовольняє щоденні потреби організму.

Міф – Змішані олії шкідливі для здоров’я
Факт
– Змішування олій може змінити жирнокислотний склад, статус незамінних жирних кислот, кількість токоферолу та рівень холестерину. Це також може підвищити активність антиоксидантних ферментів

Наступного разу, коли ви почуєте неправдиву інформацію, тепер ви будете добре підготовлені, щоб розвінчати ці міфи!

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

В Newsworld.com.ua з листопада 2020 року. У блогінгу з 2014 року.