6 найприбутковіших способів заробити 1000 доларів на місяць

6 найприбутковіших способів заробити

Ви хочете заробляти 1000 доларів на місяць. Це може здатися великим досягненням – і це так! Але якщо ви думали про те, як найкраще туди дістатися, ми тут, щоб допомогти.

Ми розглянемо шість способів, які допоможуть вам заробити стільки грошей, і дамо вам уявлення про те, що пов’язано з кожним із них.

Сайти фрілансерів

Ви можете знайти сайти для фрілансерів, виконавши пошук у Google або Bing, або ви можете використовувати такий сайт, як Upwork. Найкращий спосіб переконатися, що вам платять, – це використовувати PayPal і надіслати рахунок через сайт, коли ваш проєкт буде завершено.

Ви також можете використовувати Payoneer, якщо у вас немає банківського рахунку, що дасть вам змогу отримувати платежі з усього світу.

Фріланс чудово підходить для заробітку, тому що він дає змогу людям із широким спектром навичок/талантів (письменники, графічні дизайнери, програмісти) отримувати оплату за свою роботу без необхідності звертатися до агентства або компанії, де вони мають пройти спочатку проведіть тести, перш ніж розпочати будь-яку реальну роботу (що насправді неможливо, коли ви намагаєтеся не тільки вижити, а й заощадити гроші).

Це зручно ще й тим, що людям, які цим займаються, часто не потрібне дороге устаткування: їм здебільшого достатньо ноутбуків або планшетів із доступом до інтернету; є навіть додатки, що дають змогу фрілансерам, які працюють віддалено, але все ж таки хочуть мати деяку структуру у своєму повсякденному житті (наприклад, планування зустрічей по Skype).

Продаж власного продукту

Продаж власного продукту – один із найкращих способів заробити 1000 доларів на місяць. Якщо у вас є продукт, який люди хочуть і якого потребують, легко продати щонайменше 500 одиниць за короткий проміжок часу.

Хоча це здається чудовим способом заробляти гроші з дому, є деякі перешкоди, які вам доведеться подолати, перш ніж ви зможете почати продавати свої власні продукти:

Вам потрібно створити реальний продукт, який люди хочуть і якого потребують.

Вам також потрібна аудиторія, яка купить ваші продукти, щойно ви їх створите (і це потребуватиме деякого маркетингу).

Якщо ви зможете успішно пройти ці кроки, то продаж товарів в Інтернеті може стати для вас одним із найкращих способів заробити 1000 доларів на місяць або більше!

Онлайн-опитування

Онлайн-опитування – чудовий спосіб заробити додаткові гроші, особливо якщо у вас багато вільного часу. Вони можуть стати чудовим способом збільшити ваш щомісячний дохід на цілих 1000 доларів на місяць.

Онлайн-опитування існують уже кілька десятиліть, але їхня популярність за останні кілька років зросла в геометричній прогресії завдяки Інтернету і всім його чудесам.

Ви можете знайти онлайн-опитування всіх форм і розмірів – від швидких і простих 5-хвилинних міні-опитувань, за кожне з яких платять лише 5 доларів, до довших і повніших, за які платять до 100 доларів за кожне.

Непогано для цілої години роботи! Найприємніше в онлайн-опитуваннях те, що немає обмежень на те, скільки грошей ви можете на них заробити – вам просто потрібне терпіння (і, можливо, трохи удачі).

Партнерський маркетинг

Партнерський маркетинг – це спосіб заробити гроші, просуваючи і розміщуючи посилання на продукти або послуги, пропоновані іншими компаніями.

Щоб почати бізнес з партнерського маркетингу, вам потрібно знайти хоча б одного партнера, який платитиме вам комісію, коли клієнт щось купує за вашим посиланням. Є багато партнерських мереж, які можуть допомогти вам знайти цих партнерів.

Після того, як ви встановили партнерські відносини з компанією і підписалися на їхню партнерську програму, настав час почати писати текст, який переконає людей купувати будь-який продукт, який вони продають. Ви хочете, щоб цей текст був актуальним, корисним і переконливим – іншими словами: хорошим змістом!

Хороший контент може означати що завгодно: від постів у блогах або відеоуроків до докладних оглядів продуктів, написаних спеціально для вашої аудиторії.

Вам також знадобиться програмне забезпечення для відстеження, щоб ви знали, які кампанії працюють найкраще (підказка: відстежуйте все!). Моніторинг показників ефективності, таких як показник відмов/показник виходу на цільових сторінках, може дати раннє уявлення про те, чи добре працює ваша кампанія.

Продаж вживаних речей

eBay і Craigslist чудово підходять для продажу старих речей.

Комісійні магазини, гаражні розпродажі та групи в соціальних мережах також є чудовими місцями для продажу ваших речей.

Комісійні магазини і блошині ринки можуть бути хорошими варіантами, якщо ви готові трохи покататися. Однак вони менш прибуткові, ніж eBay і Craigslist, тому що беруть частку від вашого доходу (зазвичай 40%).

Ломбарди також можуть бути варіантом, якщо ваш предмет досить цінний або у вас немає грошей, але у застави цінних товарів є і недоліки: наприклад, у вас буде менше готівки на випадок надзвичайних ситуацій і пенсійних заощаджень.

Консультації в соціальних мережах

Консалтинг у соціальних мережах – один із найприбутковіших способів заробити 1000 доларів на місяць.

Якщо ви не знайомі з консалтингом у соціальних мережах, його можна визначити як будь-яку професійну або ділову діяльність, яка передбачає консультування інших про те, як використовувати соціальні мережі для досягнення своїх цілей.

Це може включати в себе все: від допомоги підприємствам у створенні сторінки Facebook для їхнього бізнесу і його продуктів або послуг, навчання співробітників тому, як найкраще використовувати профіль своєї компанії в Twitter у рекламних цілях, створення графіки для постів в Instagram тощо.

По суті, це включає в себе все, що пов’язано з тим, щоб допомогти клієнтам розширити свою присутність в Інтернеті за допомогою різних платформ, таких як Facebook і Twitter.

Однією з переваг роботи консультантом із соціальних мереж є те, що ним може стати будь-хто, хто хоч трохи знається на використанні комп’ютера (наприклад, на наборі тексту)! Вам не потрібна спеціальна сертифікація або ступінь… все, що потрібно, це витратити час на вивчення різних платформ, таких як Facebook Ads Manager, перш ніж почати заробляти гроші як консультант!

Ще одна перевага, що заслуговує на увагу: на відміну від багатьох інших робіт, де щотижня очікують багато годин (і часто вимагають), бути незалежним підрядником означає працювати за власним графіком, тому, якщо ви хочете більше вільного часу, цей шлях кар’єри може бути ідеальним, якщо це те, що найважливіше, коли ви вирішуєте, яка робота найкраще впишеться у ваше життя просто зараз.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.