Найвідоміші музеї Італії для відвідування

музей

Італія найбільш відома своєю їжею, грецькими храмами та римськими руїнами. Ця країна також є обителлю найдавніших церков у світі та унікальних археологічних чудес. Дізнавшись про різноманітну культуру і багату спадщину цієї прекрасної країни, стає цікаво. Крім їжі та храмів, в Італії є кілька красивих і привабливих музеїв світу, в яких зберігаються найкращі колекції творів мистецтва. Ці музеї ретельно і глибоко представляють італійське мистецтво та італійську культуру. Отже, наступного разу, коли ви будете в Італії, відвідайте ці знамениті музеї, щоб познайомитися з історією Італії.

Кастель Сант-Анджело, Мавзолей

Шедевр архітектури, Національний музей замку Сант-Анджело розташований у Мавзолеї в Римі, Італія, і його побудували 123 року нашої ери. З моменту побудови цей музей зазнав безліч архітектурних і структурних перетворень. Це одна з відомих археологічних пам’яток у Римі, і вона прекрасна від верху до низу. Це все про історію замку Сант-Анджело з його різьбленими стінами, гравюрами, глибокими картинами і чудовими скульптурами. У будівлі п’ять поверхів, побудованих у вигляді спіралі. Обов’язково варто відвідати цей музей, оскільки він має велике значення для історії Італії з його вбудованими реліквіями.

Музеї Ватикану, Рим

Складається з 23 інших музеїв, таких як Музей Пія Клементина і Сикстинська капела, які разом називаються музеями Ватикану. Жоден музей серед них не можна пропустити, оскільки всі вони хитромудро зображують італійське мистецтво. Комплекс музеїв Ватикану був побудований 1506 року папою Юлієм II і містить колекції творів мистецтва найвидатніших художників історії, таких як Далі, Ван Гог, Буррі тощо. Але з 23 музеїв головною визначною пам’яткою музеїв Ватикану є Сикстинська Каплиця. Ви не можете пропустити відвідування Сикстинської капели, навіть якщо ви пропустили відвідування інших 22 музеїв. Будьте обережні, оскільки ви можете заблукати у величезному комплексі музеїв Ватикану.

Помпеї, місто Помпеї

Побудований на руїнах мертвого міста Помпеї, він є домівкою для деяких артефактів, що добре збереглися, і розташований на кордоні Неаполя, Італія. Кожен квартал цього музею розповідає про велику історію Помпеї. Деякі з археологічних скарбів – графіті, мармурові та бронзові скульптури. Музей також відомий як Антикваріум і присвячений одному з відомих лих в історії, тобто бомбардуванням під час Другої світової війни. Його закрили 1980 року, але знову відкрили через десятиліття, і він знайомить усіх із багатою історією римської культури. Відвідайте цей цікавий музей і скористайтеся можливістю повернутися в минуле, щоб дізнатися про історію Помпеї.

Національний археологічний музей, Неаполь

Ще один у списку найвідоміших музеїв Італії – Національний археологічний музей у Неаполі. Музей переповнений мозаїчними колекціями та бронзовими скульптурами. У Неаполі він вважається однією з важливих археологічних пам’яток із мистецькими дивами. У ньому також представлені залишки Стародавнього Риму і зображені основні частини давньоєгипетської культури. Він був побудований 1585 року, а прекрасна колекція мозаїк включає в себе Олександрівську мозаїку. Найпривабливішою колекцією цього музею є 2500 предметів єгипетської культури 2700-2200 рр. до н.е. Від історії Єгипту до Стародавнього Риму, в музеї представлено все, і не можна не відвідати цю головну визначну пам’ятку Неаполя.

Галерея Уффіці, Флоренція

Розташований у місті Флоренція, це елегантний музей, що зображає настінні розписи 13-18 століть, який називається галереєю Уффіці. Якщо бути точним, він захований у місті Пьяцца делла Синьйорія, історичному центрі Флоренції. Це археологічна сенсація, яка містить мистецькі чудеса, створені відомими італійськими художниками, такими як Леонардо да Вінчі, Рафаелло і Боттічеллі. Цей музей вважається гордістю міста Флоренції через свою красу та різноманітну історію. Людині, яка є божевільним шанувальником мистецтва, цей музей стане для неї райським куточком. Найфеноменальнішим витвором мистецтва, який він демонструє, є “Святе сімейство” Мікеланджело.

Музей Леонардо да Вінчі, Флоренція

Як випливає з назви, у цьому музеї зберігаються найвидатніші твори мистецтва всіх часів, створені єдиним і неповторним Леонардо да Вінчі. Цей музей – ще одне феноменальне диво, що знаходиться в місті Флоренція. Уся справа в ідеальному поєднанні мистецтва і науки та надає відвідувачам багато освітнього контенту. Музей розкриває всі таємниці життя Леонардо да Вінчі та одну з його знаменитої картини “Таємна вечеря”. При створенні цієї картини він використовував для її створення тільки олію, техніку, яка була ним винайдена. Якщо ви хочете зануритися в життя видатного художника Леонардо да Вінчі, то відвідайте цей музей.

Музей Феррарі, Маранелло

А ось і музей для всіх любителів автомобілів. Музей Феррарі присвячений не італійському мистецтву, а сліпучим автомобілям Феррарі, які всі люблять. Він розташований у рідному місті Маранелло, недалеко від Модени в Італії. Це один із найвідоміших і найкращих автомобільних музеїв Італії. Музей знайомить усіх із технологічними досягненнями в галузі автомобілів. З усіма автомобілями Феррарі, що оточують музей, ви також можете знайти деякі історичні предмети, що зображують італійську історію. Місце займає площу в 2500 кв. метрів і пропонує безліч захопливих заходів.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.