Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Оцінка якості Інтернет-зв’язку для бізнесу: ключові параметри та критерії надійності

Лис 13, 2023
Оцінка якості Інтернет-зв'язку для бізнесу

У сучасному світі, де цифровізація набуває все більшої ролі, недостатньо мати лише стандартне інтернет-підключення для задоволення потреб бізнесу. Швидкість і надійність інтернету стають вирішальними для доступу до міжнародних серверів, особливо коли мова йде про миттєвий обмін даними. Інтернет для бізнесу має бути не лише швидким, але й здатним на забезпечення стабільного, безпечного і безперебійного з’єднання. Якість інтернет-з’єднання безпосередньо впливає на прибутковість, продуктивність розвитку та ефективність внутрішніх та зовнішніх процесів компанії. У певних сферах, таких як онлайн-торгівля чи надання дистанційних послуг, високошвидкісний інтернет є життєво важливим інструментом зв’язку з цільовою аудиторією, тому передові бізнеси вибирають інноваційних інтернет-провайдерів.

Чим інтернет для бізнесу відрізняється від побутового підключення?

Зв’язок зі всесвітньою мережею для комерційної діяльності відіграє стратегічну роль, оскільки обслуговування корпоративних клієнтів передбачає наявність специфічних технічних параметрів. Надання послуг високої якості та швидкі відповіді на запити, що виникають в мережі, є ключовими. В домашніх умовах підключення до інтернету часто пропонує нижчу швидкість через використання більш простого обладнання та не завжди відповідає зазначеним у договорі параметрам, тоді як бізнес-інтернет гарантує високу продуктивність згідно з умовами контракту.

Основні потреби комерційного підключення

Для корпоративних користувачів підключення до інтернету має низку важливих аспектів:

  • Гарантована швидкість — корпоративні пакети передбачають стабільну швидкість передачі даних, а також пропонується прямий зв’язок з серверами міжнародного рівня.
  • Цілодобова підтримка – зазвичай такі послуги пропонують провайдери, що мають власні дата-центри, тому вони швидко вирішують будь-які проблеми в режимі 24/7.
  • Спеціалізоване обладнання — для кожного бізнесу індивідуально підбирається та налаштовується обладнання, таке як адаптери, комутатори, маршрутизатори, що забезпечують ефективне управління потоками інформації.

Комерційна складова бізнес-інтернету безпосередньо впливає на доходи компанії, дозволяючи здійснювати онлайн-транзакції, швидко обмінюватися листуванням, організовувати відеоконференції та надавати доступ до мережі клієнтам у комерційних просторах. Надійність цих сервісів залежить від якості інтернет-з’єднання. Водночас оптичне волокно для офісних приміщень передбачає індивідуальне проведення високошвидкісного кабелю, що забезпечує ізольоване і потужне з’єднання, на відміну від загального підключення для житлових комплексів.

З якими технічними показниками краще підключити інтернет для роботи комерційної діяльності?

У контексті бізнесу при виборі від якого провайдера інтернет підключити краще, треба орієнтуватися на вимоги, що диктує технічний відділ компанії. Зазвичай фахівці орієнтуються на декілька вихідних даних.

Максимальна швидкість підключення

Оптимальною умовою є наявність максимальної швидкості до 100 Гбіт/с, що забезпечує миттєве виконання всіх необхідних операцій, від пересилання великих файлів до швидкої обробки даних.

Гарантія якості SLA

Орієнтуйтеся на показник SLA від 99,5%. Це означає, що провайдер зобов’язується підтримувати зв’язок без перебоїв і помилок постійно, а час допустимого місячного простою не перебільшуватиме 25 хвилин.

Стандарти безпеки

Для захисту конфіденційної інформації важливо, щоб провайдер мав атестацію комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) та був сертифікований за стандартом ISO/IEC 27001:2013. Це свідчить про високий рівень безпеки і надійності обслуговування.

DECIX і UA-IX

DECIX – це один з найбільших світових точок обміну інтернет-трафіком, який забезпечує високу швидкість і зниження затримок. Наявність цієї опції дозволяє підключити інтернет в Києві та в інших містах України на якісно кращому рівні через місцеві точки обміну трафіком.

Інтернет без світла

Навіть якщо відбудеться відключення світла, інтернет-підключення продовжить працювати на резервному живленні дата-центру. Споживач буде отримувати сигнал.

Скільки коштує підключити інтернет для організації?

Ціна підключення інтернету залежить від фізичного розташування підприємства. Чим ближче воно знаходиться до дата-центру, тим менше витратних матеріалів на побудову мережі. Також в залежності від технічних потреб підключення може обійтись стандартним набором послуг, або ще знадобиться додаткове обслуговування. Тому радимо звернутися напряму до провайдерів, таких як GigaCenter, через онлайн форму на сайті або за багатоканальним телефоном. Менеджери оформлять запит вихідних даних для розрахунку та нададуть оптимальну модель вашого підключення.