6 секретів про те, як бути молодою мамою, про які ніхто не розповідає

Молода мама з малюком

Ось шість секретів, які ніхто не розповідає породіллям, але варто було б.

Інтернет переповнений великою кількістю інформації про вагітність і батьківство, але він не розповідає вам про емоційні американські гірки, які переживають батьки, особливо матері, які вперше стали батьками після народження першої дитини. Ось деякі речі, про які мені ніхто не розповідав про те, як бути мамою.

Інтенсивність любові і турботи: Ніхто не може повністю підготувати вас до сильної любові, яку ви відчуватимете до своєї дитини, але з цією любов’ю приходить і велика кількість турбот. Ви можете відчути, що постійно турбуєтеся про здоров’я, безпеку та благополуччя вашої дитини.

Недосипання: Ніхто не може повністю підготувати вас до того, що ви будете відчувати дефіцит сну, коли станете матір’ю. Перші кілька місяців з новонародженим можуть бути особливо важкими, оскільки ваша дитина може прокидатися кілька разів протягом ночі.

Самотність: Бути матір’ю іноді може бути самотньо, особливо якщо ви – мама-домогосподарка. Може бути важко знайти час для спілкування з іншими дорослими, і ви можете відчувати себе ізольованою.

Почуття провини: Як мама, ви можете постійно сумніватися в собі і відчувати провину за рішення, які ви приймаєте. Балансувати між роботою, сім’єю та особистим часом може бути складно, і ви можете відчувати провину за те, що не встигаєте все.

Фізичні навантаження: Материнство може бути фізично важким, особливо в перші роки життя. Можливо, вам доведеться носити важку сумку для підгузників, постійно піднімати і носити дитину, а також виконувати інші фізичні завдання, які можуть негативно позначитися на вашому організмі.

Емоційні американські гірки: Бути матір’ю може бути схоже на емоційні американські гірки, зі злетами і падіннями, які важко передбачити. Однієї миті ви можете відчувати себе переповненою радістю, а наступної – повністю виснаженою і розбитою.

Кірова Єва

Кірова Єва