Що не слід робити на роботі в офісі

Що не Слід Робити на Роботі в Офісі 👨‍💼

Ми проводимо більшу частину дня в офісі, тому те, як ми поводимося в цьому робочому середовищі, дуже важливо. Те, як ми поводимося в офісі, багато в чому впливає на те, як нас цінують як співробітника і колегу.
Експерти з робочих стосунків дають кілька порад про те, яких помилок слід уникати в офісі.

Дивитися на чужий екран

Найдратівливіша людина в офісі – це та, хто витріщається в екрани ноутбуків своїх колег. Переконайтеся, що ви не така дратівлива людина. Незалежно від бажання бачити, що роблять інші люди, ви повинні вберегти себе від цього вчинку, який робить вас схожим на людину, якій небайдуже все, що роблять інші люди.

Дратівливе почуття переваги

Прекрасно бути впевненим у собі, але гріх бути зарозумілим. Тож за жодних обставин ви не повинні ходити так, ніби це місце належить вам. Радиться тримати свою дотепність під контролем і не брати на себе цю роль. Стійте на своєму і будьте чесними, і всі побачать вас більш позитивно.

Бути гучним

Не будьте найгучнішою людиною в офісі, яку постійно чують. Тримайте гучність на середньому рівні і ніколи не вмикайте гучну музику. Галасливі люди вважаються дуже дратівливими і найбільше заважають колегам.
Плітки
Я впевнений, що ви чули цю пораду знову і знову. Важливо триматися подалі від пліток. Ми всі знаємо, що це не завжди можливо. Слова постійно циркулюють з одного офісу в інший. Але що ви можете зробити, так це максимально уникати цих слів від людей, які схильні їх підбурювати. У вас можуть бути різні думки про колег, начальника чи певні проблеми на роботі, але краще тримати їх при собі або ділитися своїми коментарями лише з колегами, яких ви вважаєте близькими друзями і яким вірите.

Звичка брати чужі речі

Кожен хоча б раз брав що-небудь із чужого столу. До таких речей належать будь-які олівці, блокноти, тримачі або особисті речі. Можна використовувати їх іноді, коли вам справді потрібно, але не перетворюйте це на звичку. Брати без дозволу недобре, а якщо видаже запитали дозволу, не забувайте повернути запозичене.

Брехня та звинувачення інших

Коли ви потрапляєте у скрутну ситуацію, ви схильні брехати або перекладати провину за свою помилку на когось іншого. Це остання дія, яку вам потрібно зробити. Якщо ви це зробите, ви піддасте ризику не тільки свою репутацію, а й свою роботу. Завжди дотримуйтеся політики чесності та дійте найсправедливішим чином. Визнання своєї помилки зробить вас кращим, ніж звинувачення когось іншого.

Демонстрація особистих проблем

Життя ні в кого не буває легким. Майте це на увазі. У всіх є особисті проблеми, як і у вас. Ви були б наївні, якби ділилися своїми проблемами з колегами по роботі. Ми рекомендуємо, виходячи на робоче місце, залишити всі свої проблеми вдома і прийти в офіс із ясною свідомістю. Майте на увазі, що ваші колеги – це не ваша сім’я і не ваші психологи.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

Інформаційний аналітик. Досвідчений блогер і фахівець з інформаційної безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *