Цікаві Новини Сьогодні Онлайн > News World

Цікавості з Україні та світу

Схудніть за 10 днів за допомогою цих 6 порад, станьте здоровішими та щасливішими

Січ 4, 2023
Концепція схуднення

Прогулянки після їжі, вживання великої кількості води та фізичні вправи – ось деякі з змін у вашому способі життя, які допоможуть вам швидко схуднути.

Для всіх тих, хто завжди задавався питанням, чи можливо досягти стрункого вигляду за лічені дні, відповідь – так.

Схуднення та покращення фізичної форми залежить від способу життя, який ви ведете, а також від того, як ви його змінюєте. Ось кілька порад, які допоможуть вам схуднути на 2-3 кг всього за 10 днів.

Пийте воду

Тримайте себе гідратованими протягом дня. Вода відіграє дуже важливу роль у виведенні токсинів з організму.

“Вживання води зранку запускає ваш метаболізм. Це також допомагає приборкати відчуття голоду, яке змушує вас жадати перекусів”.

Прогулянка після їжі

Коротка п’ятихвилинна прогулянка після їжі не тільки сприяє травленню, але й допомагає спалювати деякі калорії. Було виявлено, що прогулянка після їжі допомагає частково очистити кров від глюкози. Це пов’язано з тим, що значна її частина забирається м’язами для діяльності.

Вживати більше клітковини, скоротити додавання цукру

“Збільшити споживання овочів, салатів та супів. Присвятіть один прийом їжі тільки овочам або паросткам. Скоротіть вживання круп після 7 години вечора. Перекушуйте горіхами, чаною, насінням або фруктами. І, звичайно ж, відмовтеся від міцних напоїв, наскільки це можливо.

Їжте вдома

Ця порада не викликає жодних сумнівів. Ми всі чули, як наші старші радять нам їсти домашню їжу.

“Зважаючи на напружений спосіб життя, який сьогодні ведуть люди, нерідко доводиться їсти на вулиці або купувати щось на потім. Однак така їжа часто містить багато жирів та олії, а тому з часом може призвести до набору зайвої ваги у нездоровий спосіб. Приготування їжі вдома дозволяє контролювати інгредієнти”.

Їжте менше солі

“Не запасайтеся усіма тими переробленими продуктами, які продаються без рецепта. Це стосується чіпсів, печива тощо. Вони містять багато солі, яку додають як консервант. Споживання зайвої солі може призвести до того, що ви будете виглядати і відчувати себе роздутими”, – каже Мехта.

Фізичні вправи

Приділяйте мінімум 30 хвилин фізичної активності щодня. У поєднанні зі здоровим харчуванням це один з найкращих способів схуднути без шкоди для організму. Виберіть режим вправ, який підходить вам і вашому графіку.

Дотримуйтесь цього режиму, і ви обов’язково побачите видимі результати вже через кілька днів.