Технології стрімко змінюють наше життя: добре це чи погано?

Технології

Ми перейшли в нову еру, де світом правлять високі технології. Ще 30 років тому люди й подумати не могли, що незабаром з’являться смартфони, планшети, ноутбуки, мультиварки, 3D-телевізори, навіть і слова такі нашому співвітчизнику на думку прийти не могли. Останнім часом технології в буквальному сенсі захопили нас і навіть поневолили. Сучасні діти годинами не відриваються від екранів, що світяться, вони готові грати в них і вдень, і вночі. Багато хто практично не виходить на вулицю, та що там, на вулицю, взагалі не відходить від своїх пристроїв навіть у квартирі. Це дає тривожний привід задуматися про користь прогресу. Однак за розумного підходу технології служать на користь людині, у чому ми щодня переконуємося.

Робот – технологія майбутнього

Останнім часом стало з’являтися дуже багато анонсів роботів. Розробники обіцяють, що незабаром кожна сім’я зможе собі дозволити покупку робота. Вони стануть нашими друзями, допомагатимуть у всіх наших справах і починаннях, зможуть захистити нас від кривдників і побутових негараздів. Звучить багатообіцяюче, чи не так? Однак з цього приводу існують різні думки: дехто вважає, що роботи ще себе покажуть і принесуть людству чимало лиха, їх не варто підпускати близько до людей, вони набагато розумніші й обачливіші. Такі роздуми, звісно ж, навіяні фантастичними фільмами. Але що буде далі насправді, покаже час, а поки що роботи справді допомагають людині вдома та на роботі, особливо на промисловому виробництві.

Світ розвивається стрімко, з кожним днем з’являються нові технології. Застосовуючи їх у меркантильних цілях або без будь-якої користі, ми можемо нашкодити оточуючим і собі. А використовуючи їх на благо, людство здатне зробити обстановку у світі більш сприятливою.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

В Newsworld.com.ua з листопада 2020 року. У блогінгу з 2014 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *