Як обирати тактичні лонгсліви

Як обирати тактичні лонгсліви

Тактичний лонгслів – вид верхнього одягу, який зараз використовують переважно військові. Однак його можуть мати і спортсмени, або звичайні люди. Це практичний виріб, який відрізняється зручністю та привабливим зовнішнім виглядом. Може використовуватися в екстремальних умовах, для активного відпочинку на природі та у повсякденному житті.

Особливості

Тактичні лонгсліви не обмежують руху, добре тягнуться та забезпечують комфорт. Для виготовлення використовується переважно трикотажна тканина. Завдяки цьому тіло дихає. Матеріал добре пропускає повітря та відводить вологу.

Виробники пропонують легкі літні моделі, які фактично є футболками з довгим рукавом, а також продукцію, орієнтовану на холодну пору року. У другому варіанті для виготовлення застосовуються матеріали, які добре зберігають тепло тіла людини і при цьому не накопичують вологу. Одяг забезпечує комфорт у будь-яку погоду та за будь-якої активності.

Лонгсліви відмінно поєднуються з тактичними штанами, куртками та іншими елементами військової форми.

Як вибрати?

Український виробник тактичного одягу та лонгслівів – https://camotec.ua/longslivi-c113/ запропонував декілька порад щодо вибору. А саме, при покупці тактичних лонгслів слід звертати увагу на ряд факторів:

  • Де застосовуватиметься. Якщо виріб використовується як елемент військової форми, важливо, щоб він не тільки поєднувався з тактичним взуттям, поло, костюмами, іншим тактичним спорядженням та аксесуарами, але й не впадав у вічі. Тобто футболка має бути в тій же кольоровій гамі, без яскравих елементів.
  • Матеріали. Для теплої пори року використовується тактичний одяг із легкого трикотажу. Це може бути джерсі чи інша тканина. Для зими варто придбати лонгслів, який виконаний із спеціального волокна. Це свого роду термобілизна. Такий виріб добре відводить піт і при цьому швидко висихає. Важливо, щоб матеріал не плавився під впливом високої температури. Тому від синтетики доведеться відмовитись. При попаданні іскри вона спалахує та приварюється до шкіри людини. Матеріал має бути еластичним. Щоб він не сковував рухи. Що особливо важливе для військових.
  • Дизайн. У каталогах виробників представлена продукція різної кольорової гами. Для військових найактуальнішим буде одяг кольору хакі. Він не привертає уваги і виглядає дуже стильно. Для активного відпочинку можна вибирати яскраві або навпаки темні, непомітні вироби.
  • Виробник. На ринку представлений величезний вибір подібних кофт. Однак не всі вони відрізняються високою якістю та підійдуть для військових чи людей, які займаються активними видами спорту. Краще купувати надійні вітчизняні предмети гардеробу або моделі відомих виробників, які добре себе зарекомендували. Від купівлі товарів сумнівного виробництва краще відмовитись.

Також важливо вибирати одяг свого розміру. Він не повинен бути завеликим, або давити.

Для захисту від комах поверх лонгсліву можна надіти антимоскітний захист. Це убереже від укусів. При цьому на якісному виробі не виникне потертостей та інших дефектів.

Лонгслів може виконувати свої функції протягом тривалого часу. Головне – придбати справді гарну, надійну річ. Такий одяг купується не на один сезон. Тож – не варто економити.

Кірова Єва

Кірова Єва