8 невинних звичок, які старять вас удвічі швидше

8 невинних звичок, які старять вас удвічі швидше

Роздуми про те що шкодуєш.

Немає більш ефективної трати часу, ніж сидіти в ліжку о 3 годині ночі в поті чола, думаючи про те, як ви сказали ту дивну річ, а Ширлі смішно подивилася на вас.  Ми всі люди, і всі ми робимо дурні, безглузді речі. Жалкування про щось – це завжди марно витрачений час, тому що ви не можете змінити те, що сталося.  Вам потрібно знайти в собі здатність швидко рухатися далі від своїх проблем і уявних втрат. Відпустіть – і з практикою ви станете краще.

Нити, як підліток.

Нити – це чинити опір реальності, а опір – це фізичний стрес. Коли ми вирішуємо нити про те, що нам не подобається, ми вирішуємо послабити себе фізично. Робимо це день за днем, і знаєте що?… Високе співвідношення споживання до створення чогось. Ми всі об’єднані на цій Землі спільним, надихаючим прагненням: створювати речі.  Будь то витвір мистецтва, книга, сім’я, приготована їжа або дитина – це те, про що йдеться. Отже, коли ми споживаємо більше, ніж створюємо, це і є послання, яке ми транслюємо: Я заперечую свою людяність. Я закритий для свого живого вираження, свого права, яке я отримав від народження. Ви коли-небудь помічали, що деякі з найбільш плідних творців живуть так довго? Тож перестаньте дутися, підніміть свою дупу, перемістіть свій творчий дух, і зробіть це з жорстокістю, яка надихає вашого ближнього.

Пропуск щоденної прогулянки

Окрім задокументованих записів про найкрутіших, на надихаючих людей, які регулярно ходили пішки, ви знаєте, наскільки корисною є ходьба для вас. Фізичні і психічні переваги є величезними і далекосяжними. Ходіть більше, щоб відчувати себе краще сьогодні, бути більш творчим і жити довше.

Критика інших.

Жорстка критика інших людей може здатися вам такою, що додає сил і приносить задоволення. Але в довгостроковій перспективі програєте саме ви. Критикуючи, ми, по суті, блокуємо наше глибше розуміння того, наскільки ми всі пов’язані між собою. Ми всі єдине ціле, і це не применшення. Якщо ми діємо як критики ми вбиваємо себе розумом і духом. Критики вмирають молодими.

Їсти овощі

Гаразд, їжте, що хочете; я тут не для того, щоб вказувати вам, що робити. Але зараз проведено достатньо досліджень, які показують нам, що рослини саботують ваше здоров’я, а не дають вам здоров’я. Наприклад, рослинам не вистачає 15+ життєво важливих поживних речовин, які містяться в продуктах тваринного походження. Ми також дізнаємося, що рослини містять ряд антипоживних речовин, які шкодять вашому кишечнику і обмежують поглинання мінералів, які, як ви думаєте, ви отримуєте, жуючи капусту.

Ви відчуваєте себе так добре на веганській дієті, тому що ваш організм поглинає весь той вуглеводний осад, який ви накопичували протягом багатьох років.  Подивіться на це. Живіть довше, вирізаючи салати.

Ви не панда 

Поводься так, ніби вам є що втрачати

Для багатьох з вас це може стати несподіванкою. Але ви ставите себе в дуже невигідне становище, захищаючи свою уявну самоцінність.Немає ніякого “я”. Це ідея, яку ви вигадали. Так, захищайте свою сім’ю і своє майно, але ви втратите роки, намагаючись зберегти уявлення про те, ким ви є.Відмовтеся від захищеного образу, який ви маєте про себе, і ви буквально станете безсмертним. Ось що насправді означає пити з фонтану молодості.

Судження без наслідків

Багато хто говорить про те, що ми ніколи не повинні судити і просто плисти по життю, як політкоректний гібрид Папи Римського, Ганді та Ісуса. Судити важливо.

Як ще ми можемо реагувати на проблеми, якщо не вважати їх проблемами в першу чергу? 

Однак проблема полягає в наступному: ми судимо і критикуємо, ми чинимо опір, але ми нічого з цим не робимо. Ми не пропонуємо жодних рішень і залишаємося сидіти на своїх великих дупах. Це дає вам право на прискорений вступ до “Зали слави мудаків” і старить вас. Менше судіть, або будьте наполегливими у пошуку творчих рішень ваших проблем. Довге життя винагороджується тим, хто не здається.

Нарешті, знайте це:

Старіння в першу чергу залежить від розуму – це означає, що ми можемо мати найкращу в світі дієту і ніколи не торкатися цигарки…

Але якщо ми постійно роздумуємо і граємо в гімнастику скарг в наших думках, ми обмежуємо себе, і наше здоров’я буде страждати.

Будьте простим

  • Не сприймайте все це так серйозно.
  • Ми всі в цих проблемах разом.
  • Знайдіть любов, яку ви знаєте, що вона є для вашого ближнього.
  • Давайте жити довго і добре разом.
Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

В Newsworld.com.ua з листопада 2020 року. У блогінгу з 2014 року.