5 веб-сайтів зі штучним інтелектом, які вразять вас

12 веб-сайтів зі штучним інтелектом, які вразять вас

Сьогодні існує незліченна кількість веб-сайтів, які використовують штучний інтелект (ШІ). Від індивідуальних новинних рекомендацій до розумніших пошукових систем – ці сайти змінюють те, як ми користуємося інтернетом.

У цій статті ми розглянемо 5 веб-сайтів, які використовують штучний інтелект для автоматизації різних завдань, включаючи створення цікавого аудіоконтенту та зображень за лічені секунди. Ці сайти не лише ефективні та результативні, але й цікаві. Ми зібрали дванадцять неймовірних сайтів, які надихнуть вас, незалежно від того, чи ви власник бізнесу, чи споживач.

Texti.app

Штучний інтелект використовується для більш ефективного пошуку за допомогою Texti.app. Автоматично відповідаючи на ваші запитання під час пошуку, він позбавляє вас від необхідності шукати інформацію здогадками.

Просто введіть ключове слово або пошукову фразу, і Texti.app почне пошук статей і веб-сайтів, пов’язаних з вашим запитом. Залежно від ваших відповідей, він надасть короткий опис кожного з них. Ви можете почати з вибору найбільш підходящої відповіді.

Це неоціненний інструмент для швидкого пошуку інформації в Інтернеті за допомогою Texti.app. Проста навігація та зручний користувацький інтерфейс роблять сайт простим у використанні. Вам не доведеться витрачати час на пошук на безлічі веб-сайтів. Вирізаючи непотрібні сторінки, ми можемо заощадити вам години часу!

Poised

Розвивати навички публічних виступів за допомогою Poised – чудова ідея. Ваш голос звучатиме чітко, впевнено та напористо, що допоможе вам бути більш переконливими та успішними.

Корисно мати аудіозаписи, оскільки ви зможете почути, як можна покращити певні фрази чи речення. Крім того, що відеоролики показують, як деякі техніки (наприклад, мова тіла) впливають на ваш виступ, вони також демонструють, як ви можете його покращити. Врівноваженість зробить вас кращим оратором як у формальній обстановці (наприклад, на пітчингу), так і в інших неформальних ситуаціях.

AssemblyAI

За допомогою AssemblyAI можна конвертувати аудіо- та відеофайли, а також аудіопотоки в реальному часі в текст. Усі медіа-формати можуть використовувати транскрипції для субтитрів і титрів.

Під час перетворення файлу введіть його назву та місце, куди його слід зберегти. Після цього інструмент почне працювати! Транскрипти відображаються на доступній часовій шкалі, і ви можете переглянути їх до того, як вони будуть завершені.

Перше обмеження полягає в тому, що AssemblyAI підтримує не всі типи файлів. AssemblyAI підтримує лише аудіо- та відеофайли. Крім того, вам потрібно буде дочекатися завершення одного файлу, перш ніж працювати над іншим. Якщо ви конвертуєте більше одного файлу, ви повинні дочекатися завершення конвертації попереднього. Будь-який відео- чи аудіофайл можна транскрибувати за допомогою Assemblai.com!

StockAI

Створюйте красиві, привабливі зображення за допомогою StockAI, додатку зі штучним інтелектом. Лише в один клік ви можете створити привабливий високоякісний контент, включивши в нього текст, графіку та фотографії.

Незалежно від того, чи є ви бізнесом або приватною особою, яка прагне створити приголомшливі візуальні ефекти, StockAI пропонує безмежні можливості. Крім того, незважаючи на відсутність досвіду в графічному дизайні, будь-хто може використовувати додаток завдяки його інтуїтивно зрозумілому дизайну.

AI. Image Enlarger

Чудовий інструмент зі штучним інтелектом, Image Enlarger, допоможе вам збільшити та покращити ваші фотографії. З його допомогою ви можете легко покращити свої фотографії за допомогою декількох різних функцій.

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

В Newsworld.com.ua з листопада 2020 року. У блогінгу з 2014 року.