Хрестини: яку ювелірну прикрасу можна подарувати

Хрестини: яку ювелірну прикрасу можна подарувати

Хрестини — особлива подія в житті батьків і малюка. В цей день заведено дарувати презенти дитині. Ювелірна прикраса — вдалий вибір як подарунок. Дизайнери створюють вироби з різним оформленням. Розглянемо, які види коштовностей підійдуть, що краще вибрати до хрестин.

Сережки: найпопулярніші моделі

Це вдалий варіант подарунка для дівчинки. Серед різних моделей найбільш популярні ювелірні сережки-хрестики, оскільки вони символізують релігійне свято. Крім цього, можна підібрати такі коштовності:

 1. Пусети. Такі сережки невеликі за розміром і нагадують гвинтики. Вони легкі, не обтяжують вухо, тому підходять для найменших малюків. Серед асортименту можна підібрати пусети релігійної тематики, з класичним або авторським оформленням.
 2. Підвіски. Перевага таких сережок — широкий асортимент дизайнів. До свята варто підібрати моделі з підвісками у вигляді хрестиків. Популярні моделі з акуратною інкрустацією.

Для найменших малюків краще придбати пусети, для дітей більш старшого віку підійдуть підвіски.

Яку ювелірну прикрасу можна подарувати на хрестини

Ланцюги: який придбати на подарунок

Оскільки невіддільним атрибутом хрестин є підвіска у вигляді янгола або хрестика, ланцюг — вдалий варіант на подарунок. Рекомендуємо вибирати тонкі моделі зі стильним плетінням. Популярні прикраси зі срібла та золота різних відтінків. Можна придбати ювелірний виріб із таким плетінням:

 • панцирне;
 • якірне;
 • снейк;
 • фантазійне;
 • венеціанське.

Фантазійне — це авторський варіант з’єднання ланок. Ювеліри доповнюють основне плетіння ажурними елементами або абстрактними мотивами. Зверніть увагу на застібку під час вибору. Популярні ланцюги, що закриваються шпрингельним замком або карабіном.

Підвіски та кулони: які краще вибрати

Серед асортименту ювелірних магазинів представлені різні моделі кулонів. На хрестини можна придбати підвіску у вигляді:

 • янгола;
 • хрестика;
 • ладанки;
 • літер, що символізують ініціали.

Вартість підвіски залежить від матеріалу та дизайну. Можна вибрати модель з інкрустацією натуральним камінням або напівдорогоцінним. Для дітей популярні кулони зі вставками з:

 • фіанітів — кристали яскраво переливаються на сонці, зовні схожі на діаманти;
 • кварцу — самоцвіти з широкою гамою кольорів;
 • рубіну — насичений червоний кристал із глибоким відтінком;
 • перлів — кристали з перламутровим переливом.

Враховуйте, що для дитини краще вибирати моделі з невеликими кристалами. Підійдуть кулони та підвіски зі вставками у вигляді розсипу, доріжки, одного маленького самоцвіту.

Хрестини: яку ювелірну прикрасу подарувати

Метал: особливості вибору

Дизайн багато в чому залежить від дорогоцінної основи. На хрестини популярно дарувати коштовності з таких металів:

 1. Біле срібло 925 проби. Стерлінговий сплав не викликає алергії, тому його можна носити навіть найменшим дітям.
 2. Золото. Популярні прикраси з білого, жовтого та червоного металів. Золоті ювелірні вироби гарно переливаються у сонячних променях.

Моделі зі срібла поступаються ціною золотим коштовностям, але не красою. При виборі подарунка на хрестини радимо звертати увагу на ювелірні вироби релігійної тематики або з символічними мотивами. Наприклад, можна придбати підвіску або сережки з першою літерою імені дитини, у вигляді янгола або розп’яття Христа. Рекомендуємо купувати прикраси в перевірених магазинах, щоб не сумніватись в якості презенту. Ювелірний виріб релігійної тематики — популярний і приємний варіант подарунка до хрестин.

Кірова Єва

Кірова Єва