Прем’єр-міністр Великобританії Сунак оголосив про посилення боротьби з албанськими мігрантами

Великобританія

Прем’єр-міністр Ріші Сунак заявив у вівторок, що Великобританія домовилася з Албанією про нову угоду щодо скорочення кількості нелегальних мігрантів, які прибувають на малих суднах, в рамках заходів з прискорення розгляду справ шукачів притулку.

Кількість албанців, які прибувають до Англії через Ла-Манш, різко зросла за останні два роки, причому урядові дані свідчать, що вони становлять найбільшу кількість людей, які прибувають цим маршрутом.

Сунак повідомив, що на початку наступного року уряд запровадить законодавство, яке заборонить мігрантам, які перетинають Ла-Манш, залишатися в Британії.

“Якщо ви в’їжджаєте до Великої Британії нелегально, ви не зможете тут залишитися, – заявив Сунак у парламенті. “Замість цього ви будете затримані і швидко повернуті або до своєї країни, або до безпечної країни, де буде розглянуто ваше прохання про надання притулку”.

Проблема мігрантів, які прибувають на малих суднах, стала головним політичним питанням для консервативного уряду, особливо в робочих районах на півночі і в центральній Англії, де мігрантів звинувачують у тому, що вони ускладнюють пошук роботи і розтягують державні служби.

“Люди мають право гніватися, тому що вони бачать те, що бачу я, а саме, що це просто несправедливо”, – сказав Сунак. “Це не жорстоко і недоброзичливо – хотіти розірвати зашморг злочинних угруповань, які торгують людськими жертвами… Досить вже”.

Кірова Єва

Кірова Єва