У Тесли великі проблеми

тесла авто

Маск і Тесла пережили стрімкий зліт за останнє десятиліття, за цей час вони стали гігантами автомобільного світу. Здавалося, що це зростання триватиме ще десять років, оскільки конкуренти щосили намагалися надолужити згаяне, що змусило багатьох повірити в те, що незабаром Tesla повністю домінуватиме у світі транспорту. Але нещодавні зміни, що стосуються зарубіжних ринків електромобілів і фондових ринків, струснули цей наратив, оголили його глибокі недоліки і намалювали набагато похмуріше майбутнє для Tesla. Ба більше, недавні дії Маска говорять про те, що він знає про цю сумну реальність. Отже, що відбувається з Теслою?

А що Китай?

Почнемо з Китаю. За останні кілька десятиліть Китай пережив таке саме зростання, як Tesla, і наразі є одним із найбільших автомобільних ринків у світі. Китай також швидко впроваджує електромобілі, що робить його одним із найважливіших ринків для Tesla. Якийсь час Tesla добре продавалася в Китаї. Але тепер їх витісняє місцева конкуренція.

Наприклад, Model 3 Standard Range Plus із запасом ходу 275 миль і розгоном до 60 миль на годину за 5,3 секунди коштує в Китаї еквівалент 48 000 доларів. Але базова модель BYD Seal (того ж розміру, що й Model 3) пропонує понад 300 миль реального пробігу лише за 31 000 доларів! Ба більше, версія Seal за 42 000 доларів може розігнатися до 0-60 миль на годину всього за 3,8 секунди. Тоді є Zeekr 001 . Мало того, що цей автомобіль може заряджатися вдвічі швидше, ніж Tesla Model 3, він також може розганятися від 0 до 60 миль за годину за 3,8 секунди і має величезний запас ходу в 435 миль, і все це всього за 48 000 доларів. Є також електромобілі з аналогічними характеристиками і ціною від XPeng і NIO.

Не дивно, що з такою конкуренцією Tesla переживає важкі часи в Китаї. Завдяки цим запеклим новим конкурентам Tesla не досягла своїх цілей по виручці в третьому кварталі 2022 року на 500 мільйонів доларів і різко не досягла мети по доставці в четвертому кварталі 2022 року.

Щоб виправити цю жахливу ситуацію, Tesla нещодавно знизила ціни в Китаї . Модель 3 SR+ тепер коштує на 30% дешевше і еквівалентна 33 500 доларів, що становить зниження ціни на 14 500 доларів! Усі інші варіанти Model 3 та Y мали таке ж зниження ціни. Хоча це може зробити Tesla трохи вигіднішою покупкою, вона все ж дорожча, ніж її китайські конкуренти.

За даними на листопад 2022 року, наразі Tesla продає в Китаї близько 100 000 автомобілів на місяць. Тож, якщо продажі не зростуть, це зниження цін може обійтися Теслі у величезні 1,45 мільярда доларів на місяць! Однак це може не мати значення, тому що при початковій ціні Tesla отримує середній прибуток у розмірі 9 750 доларів за автомобіль. Це означає, що Tesla може продавати автомобілі в Китаї собі у збиток!

Що ще гірше, західним країнам не пропонується таке зниження цін, що дратуватиме багатьох покупців, оскільки вони відчуватимуть, що переплачують за свої автомобілі Tesla.

Однак це приводить нас до найбільшої проблеми, оскільки в найближчі кілька років ці китайські автомобілі з’являться в США, Великій Британії, Канаді, ЄС та Австралії. Досить скоро Tesla, можливо, доведеться провести різке зниження цін по всьому світу, що може повністю звести нанівець їхні прибутки і призвести до різкого падіння цін на їхні акції. Проте, це не єдина серйозна проблема, з якою стикається Tesla.

Міністерство юстиції наразі розслідує Теслу на предмет потенційної злочинної діяльності . Річ у тім, Tesla продає свій автопілот так, як якщо б це була повністю функціональна система автономного водіння, хоча насправді це далеко не так, що, на жаль, призвело до кількох смертей через неправильне використання.

Тепер одна з причин, через яку Tesla коштує так багато грошей, полягає в тому, що інвестори вважали, що її ШІ для автономного водіння набагато випереджає конкурентів і стане першим доступним для громадськості. Це означає, що якщо Міністерство юстиції визнає Теслу винним, це може завдати серйозного удару по вартості Тесли. (Щоб дізнатися більше про цю проблему, натисніть тут).

Але Tesla вже програла перегони автономного водіння, оскільки Waymo і GM наразі пропонують послуги роботаксі без водія, що є однією з багатьох причин, через які акції Tesla минулого року зіткнулися з проблемами. (Щоб дізнатися більше, натисніть тут ).

З огляду на все це, не дивно, що акції Tesla впали на 65% у 2022 році! І в найближчому майбутньому ситуація може легко погіршитися.

У 2022 році Tesla продала в цілому 1,3 мільйона автомобілів, що лише трохи випередило Mazda з 1,2 мільйона автомобілів. Але в той час як Tesla в даний час оцінюється в 345,75 мільярда доларів, Mazda коштує всього 4,75 мільярда доларів! Якщо Tesla дійсно доведеться знижувати ціни по всьому світу, і якщо її штучний інтелект для самостійного водіння не покращиться значно, то її вартість може впасти майже до рівня Mazda. Тепер Tesla, ймовірно, як і раніше, буде коштувати набагато більше, ніж Mazda, оскільки їхні продажі автомобілів, ймовірно, збільшаться, і вони набагато більш внутрішньо інтегровані, ніж Mazda, але цей факт дійсно демонструє, наскільки сильно можуть впасти акції Tesla.

Враховуючи все це, не дивно, що Маск мовчки йде з Tesla. Загалом, протягом 2022 року Маск продав акцій Tesla на суму 22,9 мільярда доларів . Начебто він знає, що ці акції досягли своєї максимальної вартості, і збирається перевести їх у готівку, поки не стало надто пізно…

Це правда, що оновлення Cybertruck, Semi і Model 3 може допомогти переломити ситуацію. Але оскільки Тесла історично щосили намагався масштабувати моделі, важко зрозуміти, як ці моделі можуть вирішити ці проблеми самі по собі. 

Вадим Зубчинський

Вадим Зубчинський

В Newsworld.com.ua з листопада 2020 року. У блогінгу з 2014 року.