Як приготувати млинці з сиром: смачно і корисно!

Млинці з сиром

Покроковий спосіб приготування:

  1. Змішати яйця, сіль і цукор. Добре збити вінчиком. Можна скористатися міксером, але тут головне не перестаратися, нам не потрібно збивати в піну, необхідно розтерти масу.
  2. Борошно попередньо просіяти і вводити невеликими порціями в яєчну масу. Не лякайтеся, тісто для млинців із сиром вийде густе. Так і треба, все йде за планом. Попереду рідкий інгредієнт.
  3. Додаємо молоко, тісто має набути своєї звичної консистенції, стати рідким.
  4. Тепер приступаємо до найвідповідальнішого моменту. Починаємо смажити млинці. Сковороду необхідно змастити олією і гарненько розжарити. Набираємо ополоник тіста для млинців і виливаємо на сковороду так, щоб утворився тонкий шар. Коли млинець підсмажиться, за допомогою дерев’яної лопатки підчіплюємо і перевертаємо його на інший бік.
  5. Під час смаження, між моментами, коли млинець необхідно перевернути, можна зайняти час приготуванням начинки. Для цього змішуємо сир, ванільний цукор, цукрову пудру та яйце і гарненько все перемішуємо до однорідної маси.
  6. Коли все спекли, а начинка з сиру для млинців готова, можна приступити до загортання. На край розкладеного млинця викладаємо начинку і загортаємо, формуючи конвертики або рулетики. Млинці з сиром можна красиво прикрасити ягодами або листям м’яти.
Кірова Єва

Кірова Єва